Warner Bros. strollowało fanów zwiastunem "Aquamana 2"

Kamil Kacperski
02.04.2019 12:28
Warner Bros. strollowało fanów zwiastunem "Aquamana 2" Fot. materiały prasowe

W sieci 1 kwietnia 2019 roku pojawił się zwiastun "Aquamana 2", który obiecywał nam, że film pokaże "rządy króla". Okazało się jednak, że był to jedynie żarcik primaaprilisowy. 

My zażartowaliśmy, że Disney przejmie DC Comics, a Warner Bros. postanowił strollować fanów zwiastunem nadchodzącego filmu "Aquaman 2". Wideo w ciągu doby zdobyło ponad 11 milionów wyświetleń na YouTubie, ale niestety nie prezentuje nam nowych scen z sequela przygód Arthura Curry'ego - jest jedynie zapowiedzią "Shazama!", który pojawi się w kinach 5 kwietnia 2019 roku.

Aquaman 2 doczekał się zwiastuna

I trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka można się nabrać - wykorzystano font znany z oficjalnego tytułu "Aquamana", do którego dodano cyfrę "2". Wideo zapowiada nam również, że "Król będzie rządził". Chwilę później słowo "Król" jest zastąpione wyrazem "dzieciak", na ekranie pojawia się czerwono-żółta smuga, hasło jest zamienione na logo "Shazama!", a w tle zaczyna lecieć utwór "My Name Is" w wykonaniu Eminema. Sam bohater staje obok swojego dzieła, popijając słodki napój:

Przeczytaj także

Czytając komentarze na YouTubie możemy zauważyć, że widzowie nie są za bardzo zdenerwowani tym "prankiem" Warnera - wiele osób chce pójść na "Shazama!" właśnie dzięki kreatywnej kampanii marketingowej. Sama produkcja zdobywa bardzo dobre oceny od krytyków oraz widzów, którzy mieli okazję zobaczyć produkcję przed premierą. W samym filmie znajdują się natomiast fragmenty sugerujące, iż twórcy planują już kontynuację "Shazama!". Tak jak wspomnieliśmy - film trafi do kin 5 kwietnia 2019 roku.

Aquaman 2 - data premiery

"Aquaman 2" na pewno powstanie - DC potwierdziło to w lutego 2019 roku. Twórcy zapowiedzieli również, że produkcja z Jasonem Momoą trafi do kin dopiero 16 grudnia 2022 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.