Warner Bros. udostępniło pierwsze zdjęcie z filmu „Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć 2”

Kamil Kacperski
16.11.2017 13:52
Warner Bros. udostępniło pierwsze zdjęcie z filmu „Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć 2” Fot. materiały prasowe

Jak ćwierkają ptaszki i mówią doniesienia, druga część filmu ma przedstawić nam młodego Albusa Dumbeldore’a, który pojedynkował się będzie z mrocznym czarodziejem Grindewaldem.

Dokładnie za rok, 16 listopada 2018 roku, do kin wejdzie nowa część „Fantastycznych Zwierząt…”, więc powoli rusza korporacyjna machina promująca film. Na Twitterze Warner Bros udostępnił pierwsze oficjalne zdjęcie pochodzące z nowej, drugiej części przygód w uniwersum Harry’ego Pottera.

Kadr przedstawia bardzo ładnie ozdobione różdżki, które należą najprawdopodobniej do Dumbledore’a i Grindewalda:

Różdżki w gotowości. Już 16 listopada 2018 roku historia Fantastycznych Zwierząt będzie kontynuowana. Wpadnijcie jutro po więcej.

Czyżbyśmy jutro mieli szansę zobaczyć pierwszy teaser filmu? Może plakat?  Cokolwiek to będzie, to na pewno wam o tym doniesiemy. Do drugiej części filmu powracają aktorzy tacy jak Eddie Redmayne, Ezra Miller, Zoe Kravitz czy Johnny Depp, który wciela się w Grindewalda. Swój debiut w uniwersum HP zaliczy natomiast Jude Law. Brytyjczyk zagra młodego Albusa Dumbledore’a.

Za scenariusz odpowiedzialna jest twórczyni całej serii J.K. Rowling, za kamerą stanie zaś David Yates, który ma na koncie poprzednią część „Fantastycznych Zwierząt…” oraz cztery ostatnie części przygód Harry’ego Pottera. Cała seria ma się składać z aż pięciu filmów, które stopniowo będą jeszcze bardziej rozszerzały magiczne uniwersum.

„Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć 2” wejdą do kin dopiero 16 listopada 2018 roku. Czekacie na pojedynek Dumbledore’a z Grindewaldem?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.