Warner Bros. udostępniło pierwszy klip z filmu „LEGO: The Flash”

Kamil Kacperski
13.03.2018 13:47
Warner Bros. udostępniło pierwszy klip z filmu „LEGO: The Flash” Fot. kadr z wideo

W pokazanym fragmencie poznajemy Batmana, jego psa Ace'a, Supermana, Atoma, a także dowiadujemy się jakie niecodzienne marzenie związane z człowiekiem-nietoperzem ma najmłodszy członek Ligi Sprawiedliwości, czyli Cyborg.

„LEGO DC Super Heroes: The Flash” to nowa produkcja przygotowana przez Warner Bros. i duńską firmę odpowiedzialną za stworzenie najpopularniejszych klocków na świecie. Film nie jest w żaden sposób związany z „LEGO: Przygodą”, ani z „LEGO Batman: Film”, a Flash, którego poznajemy w nowym filmie, nie jest tym samym, którego mieliśmy okazje zobaczyć w poprzednich filmach DC/LEGO. 

W udostępnionym klipie dowiadujemy się, że Cyborg marzy o tym, żeby Batman pomiział go po brzuszku dokładnie w ten sam sposób, w jaki Bruce Wayne okazuje czułość swojemu psu, Ace'owi. Oprócz tego Flash przyznaje swoim kolegom z Ligii Sprawiedliwości, że został uwięziony w pętli czasowej, z której nie może się wydostać:

„LEGO DC Super Heroes: The Flash” - kiedy premiera?

Z opisu fabuły filmu dowiadujemy się, że w pętli uwięził go jego największy wróg, Eobard Thawne, zwany również Reverse-Flashem:

W „LEGO DC Super Heroes: The Flash” Reverse-Flash zmienia Speedforce, tak, aby uwięzić Flasha w pętli czasowej, która karze mu powtarzać dokładnie ten sam dzień. Rezultaty są coraz bardziej drastyczne - bohater traci swoje moce, a także zostaje wyrzucony z Ligii Sprawiedliwości. Flash musi znaleźć sposób na przywrócenie sytuacji do normalności i złapanie swojego najgorszego wroga zanim będzie za późno nie tylko dla niego, ale także całego świata.

Po drodze, Flash spotyka wiele nowych postaci, wśród których znajdują się: Atom; B'dg, przypominająca wiewiórkę Zielona Latarnia; legendarne super zwierzaki, czyli Ace, Bat-Pies i Krypto, Super-Pies, a także zaufany konik morski Aquamana, Storm.

Nowy film o komiksowym superherosie jest przeznaczony raczej dla najmłodszych widzów i bliżej mu jakością do seriali animowanych emitowanych na stacji Cartoon Network, niż do wysokobudżetowych produkcji wydawanych w kinach. Wystarczy tylko zwrócić uwagę na to, że „LEGO DC Super Heroes: The Flash” w ogóle nie zostało pokazane na dużych ekranach, tylko od razu trafiło do sprzedaży. Film w wersji cyfrowej dostępny jest już od 8 lutego 2018 roku, natomiast 13 marca trafił do sprzedaży w wersji na DVD i Blu Ray.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.