Warner Bros. zdradziło ciekawostkę związaną z postacią Voldemorta. Zauważyliście ten szczegół?

29.10.2019 12:09
Warner Bros. zdradziło ciekawostkę związaną z postacią Voldemorta. Zauważyliście ten szczegół? Fot. materiały prasowe Warner Bros.

Studio Warner Bros. podzieliło się z fanami "Harry'ego Pottera" ciekawostką odnoszącą się do głównego antagonisty. Wychwyciliście ten szczegół?

Filmy o przygodach Harry'ego Pottera, mimo upływu lat, cieszą się olbrzymią rzeszą fanów. Większość z nich obejrzała wszystkie filmy przynajmniej kilka razy, wychwytując nawet najmniejsze szczegóły. Studio Warner Bros. zdradziło jednak ciekawostkę, która mogła umknąć uwadze nawet najbardziej spostrzegawczych miłośników serii. Ma to związek z postacią Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać.

Warner Bros. zdradziło ciekawostkę związaną z postacią Voldemorta

Lorda Voldemorta, lub jak kto woli Czarnego Pana, cechował bardzo specyficzny wygląd. Oślizgła, przypominająca węża twarz oraz długa, czarna szata były jego nieodłącznymi cechami charakterystycznymi. Ale, czy zauważyliście, że szata Lorda Voldemorta systematycznie traciła kolor? Tą ciekawostką podzieliło się studio Warner Bros. za pośrednictwem konta na Instagramie, poświęconemu czarodziejskiemu światu Harry'ego Pottera.

Przeczytaj także

W szóstej części serii - "Księciu Półkrwi" - pojawił się wątek horkruksów. Tom Marvolo Riddle, zanim na dobre zmienił się w Voldemorta, postanowił rozszczepić swoją duszę na siedem części stając się nieśmiertelnym. W ten właśnie sposób powstały horkruksy, które Harry wraz z przyjaciółmi niszczyli, by ostatecznie zabić złoczyńcę. Z każdym zniszczonym horkruksem, z Voldemorta stopniowo uchodziło życie, co twórcy serii postanowili zobrazować w jego wyglądzie. Dlatego właśnie wraz ze śmiercią kolejnych cząstek jego duszy, szata stawała się coraz bardziej wyblakła.

Przeczytaj także

Jeśli śledzicie informacje związane z czarodziejskim światem wykreowanym przez J.K. Rowling, wiecie zapewne, że pojawiły się pogłoski o możliwym reboocie serii. Sam odtwórca głównej roli przyznał, że spodziewa się takiego obrotu spraw. Wcielający się w Voldemorta Ralph Finnes nie podziela jednak entuzjazmu pozostałych przyznając, że zwyczajnie nie chce, by ktoś inny odgrywał tę ikoniczną postać.

Zobacz też: Gwiazdor "Harry'ego Pottera" jest otwarty na powrót do swojej roli  

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.