Warrenowie znowu walczą z duchami w pierwszym zwiastunie horroru "Annabelle wraca do domu"

Sergiusz Kurczuk
01.04.2019 10:09
Warrenowie znowu walczą z duchami w pierwszym zwiastunie horroru "Annabelle wraca do domu" Fot. kadr z filmu Annabelle wraca do domu

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun horroru "Annabelle wraca do domu", który jest 3. częścią serii o nawiedzonej lalce. Jak prezentuje się nowy spin-off "Obecności"?

Fani horroru mają powód do świętowania. Za kilka tygodni zadebiutuje film "Topielisko. Klątwa La Llorony", który jest spin-offem serii "Obecność", ale to nie koniec nowych wątków w rozbudowanym uniwersum Jamesa Wana. Kilka miesięcy dzieli nas od premiery 3. części filmu "Annabelle". W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego rozdziału historii o nawiedzonej lalce.

Przeczytaj także

"Annabelle wraca do domu" - zwiastun 3. części horroru

James Wan nie zwalnia tempa. Zanim jednak zobaczymy 3. część "Obecności", w 2019 roku czekają nas dwa spin-offy osadzone w tym samym horrorowym świecie. O ile w filmie "Topielisko. Klątwa La Llorony" pojawią się jedynie subtelne odniesienia do głównej serii, o tyle w nowej części "Annabelle" ponownie zobaczymy małżeństwo Warrenów w akcji. Potwierdza to pierwszy zwiastun "Annabelle wraca do domu". Czy przeraża jak poprzednie filmy?

W produkcji ponownie pojawią się Patrick Wilson i Vera Farmiga, którzy wcielą się w małżeństwo demonologów. Główną rolę, oprócz tytułowej lalki będzie jednak odgrywać Mckenna Grace, która zagra Judy - córkę Warrenów. W filmie Gary'ego Daubermana wystąpią również Madison Iseman, Emily Brobst, Stephen Blackehart, Katie Sarife oraz Steve Coulter. Twórcy zaprezentowali oficjalny opis fabuły "Annabelle wraca do domu".

Demonologowie Ed i Lorraine Warrenenowie postanawiają chronić świat przed Annabelle, w związku z czym sprowadzają nawiedzoną lalkę do swojego domu i umieszczają ją w pokoju artefaktów. Annabelle znajduje się za szybą poświęconą przez księdza. Ale wszystko zmienia się w pewną przerażającą noc, kiedy Anabelle budzi do życia złe siły znajdujące się w pokoju, które obierają sobie nowy cel - 10-letnią córkę Warrenów imieniem Judy oraz jej przyjaciół.

"Annabelle wraca do domu" - kiedy premiera?

Kiedy 7. produkcja osadzona w uniwersum "Obecności" trafi do kin? Fani horrorów o duchach będą musieli jeszcze trochę poczekać. Premiera "Annabelle wraca do domu" odbędzie się 12 lipca 2019 roku. To nie jedyny film grozy o złowieszczej lalce, który pojawi się latem 2019, bo 21 czerwca swoją premierę będzie miał reboot "Laleczki Chucky". Która produkcja okaże się bardziej przerażająca? Przekonamy się za kilka miesięcy.

>>Zobacz też: Opętana lalka Robert. Czy ta historia zainspirowała twórców „Annabelle” i laleczki Chucky?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.