Wejdź do kanału, w którym mieszka Pennywise w zwiastunie VR filmu „To”
Sergiusz Kurczuk
16.08.2017 14:46
Wejdź do kanału, w którym mieszka Pennywise w  zwiastunie VR filmu „To” Fot. kadr z filmu

„To” już niebawem zagości na ekranach kin. Zanim odbędzie się premiera ekranizacji powieści Stephena Kinga, studio Warner Bros. zaprasza wszystkich amatorów horrorów do przeżycia na własnej skórze spotkania z demonicznym klaunem Pennywisem. 

Zło czai się w ciemnościach. Wie to każdy fan kina grozy. Ale dzięki nowoczesnym technologiom, straszni bohaterowie horrorów nigdy nie byli tak namacalni. Tuż przed premierą filmu „Annabelle: Narodziny zła”, pojawił się krótki film stworzony w technice VR, pozwalający dosłownie wejść do nawiedzonego domu. Przed nami premiera kolejnego filmu, który ma za zadanie przyspieszyć bicie serca. Mowa o remake'u „Tego” na podstawie powieści Stephena Kinga. Wszyscy, którzy nie mogą się doczekać spotkania z morderczym klaunem Pennywisem, na pewno ucieszą się z VR-owej wersji „Tego”.

Na YouTube pojawił się 4-minutowy film zatytułowany „IT: Float”. Możemy w nim przejść się uliczkami Derry. Bardziej odważni fani na pewno skorzystają z okazji i zejdą do kanałów, w których czai się coś niepokojącego. Pod chodnikiem znajduje się cała masa czerwonych balonów. Ale jest coś jeszcze. Coś o wiele gorszego niż łatwo pękające, elektryzujące się zabawki z gumy. Na wszystkich śmiałków czeka To. Przygodę zaczynamy podobnie jak w zwiastunie filmu. Obserwujemy świat z perspektywy Georgiego, który ściga swój ukochany stateczek z papieru. Łódeczka wpada jednak do odpływu kanalizacyjnego, w którym siedzi Pennywise. Podroż do kanałów nie należy do najprzyjemniejszych, a demoniczny klaun potrafi napędzić strachu. Szybko atmosfera zagęszcza się jeszcze bardziej. Co się stanie, gdy pęknie ostatni balonik? Zobaczcie sami.

Premiera „Tego” już 8 września 2017 roku. W filmie Andresa Muschiettiego wystąpią Bill Skarsgård w tytułowej roli oraz Jaeden LieberherJeremy Ray TaylorSophia LillisFinn WolfhardWyatt OleffChosen JacobsJack Grazer, jako dzieci zmagające się z potwornym klaunem

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.