29.06.2018 15:03

„Wellington Paranormal”: Taika Waititi prezentuje zwiastun spin-offu „Co robimy w ukryciu?”

Taika Waititi i Jaime Clement zrealizowali obiecywany spin-off komedii „Co robimy w ukryciu?”. Nowy serial skupi się na policjantach tropiących paranormalne zjawiska.

Wellington paranormal
foto: materiały promocyjne stacji TVNZ 2

Jak sugeruje pierwszy trailer serialu „Wellington Paranormal”, policjanci w Wellington w Nowej Zelandii mają pełne ręce roboty. I to nie tylko ze zwykłymi, przyziemnymi sprawami. Ich codziennością jest również walka paranormalnymi i nieziemskimi zjawiskami dokonywanymi przez rozmaite, przedziwne stwory.

„Wellington Paranormal” – oficjalny zwiastun serialu

„Wellington Paranormal” będzie śledził losy pary policjantów, których fani Taiki Waititiego mieli okazję poznać w jednej ze scen filmu „Co robimy w ukryciu?”. W ich rolach powrócą Mike Minogue i Karen O’Leary. W obsadzie znalazł się również Maaka Pohatu, który w zwiastunie dumnie prezentuje się jako szef policji z Wellington.

Taika What we do in shadows

Jak na porządny mockument przystało, serial promowany jest oczywiście jako nowa seria dokumentalna Taiki Waititiego i Jaimego Clementa.

Taika Waititi - filmy i seriale w produkcji

„Wellington Paranormal” to nie jedyny nadchodzący projekt Nowozelandczyka odpowiedzialnego za sukces filmu „Thor: Ragnarok”. Waititi przebywa obecnie w czeskiej Pradze, gdzie realizuje swoje nowe kinowe dzieło, „Jojo Rabbit”, w którym sam wcieli się w postać wyimaginowanego Hitlera. Poza tym, wraz z Clementem szykują także serialową wersję „Co robimy w ukryciu?” na amerykański rynek oraz sequel filmu pt. „We’re Wolves”, którego bohaterami będą wilkołaki.

Serial „Wellington Paranormal” zadebiutuje na nowozelandzkiej stacji TVNZ 2 już 11 lipca 2018. Poinformujemy Was, kiedy tylko produkcja trafi do Polski.

Czy nowy serial Taiki Waititiego powinien być dostępny w Polsce?

Natalia Hluzow
Tagi: News Zwiastuny Taika Waititi Co robimy w ukryciu?