14.08.2019 14:16

Wesley Snipes wystąpi w nowej wersji "Blade'a"? Wiemy w kogo miałby się wcielić

W sieci pojawiły się pogłoski, jakoby Wesley Snipes miał zagrać w nowej wersji "Blade'a". Jaką rolę przewidzieli dla niego twórcy?

Foto: East News
Foto: East News

Podczas panelu na Comic-Conie w San Diego szef Marvel Studios podzielił się z planami na najbliższe lata. Wśród nadchodzących produkcji znalazł się reboot "Blade'a". Choć Wesley Snipes wyraził chęć powrotu do tytułowej roli, angaż otrzymał Mahershala Ali. Jednak, jeśli wierzyć pogłoskom, Snipes ma szansę pojawić się w filmie w zupełnie innej roli.

"Blade" - Wesley Snipes pojawi się w wersji MCU?

Szczegóły związane z nową wersją "Blade'a" owiane są tajemnicą. To sprawia, że fani Marvela poszukują jakichkolwiek informacji na własną rękę. W ten oto sposób internet obiegła informacja, jakoby Wesley Snipes dołączył do obsady filmu. Pogłoskę rozpowszechnił youtube'owy kanał Lords of the Long Box. Zgodnie z tym doniesieniem, Snipes miałby się wcielić w postać... wampira. I to nie byle jakiego, a najsłynniejszego wampira w dziejach - samego Draculę.

Foto: kadr z filmu "Blade"
Foto: kadr z filmu "Blade"
Przeczytaj także Wesley Snipes skomentował wybór nowego Blade'a: "Nie mam żalu"

Choć wielu fanów byłoby z pewnością zachwyconych takim obrotem spraw, niczego nie możemy brać za pewnik. Dopóki doniesienia nie zostaną potwierdzone przez władze Marvela, lub samego aktora, angaż Snipesa pozostaje jedynie w sferze pogłosek. Istnieje bowiem inna wersja, zgodnie z którą głównym pretendentem jest Giancarlo Esposito.

Zobacz też: Jak będzie wyglądał Mahershala Ali jako Blade? Zobaczcie świetny fanart

Co sądzisz o angażu Wesleya Snipesa do roli Draculi?

Tagi: News Blade Marvel Dracula Wesley Snipes