Antonio Banderas zostanie złoczyńcą w 3. sezonie "Westworld"?

Natalia Hluzow
14.11.2018 11:55
Antonio Banderas zostanie złoczyńcą w 3. sezonie "Westworld"? Fot. Arnal-Lefranc/Starface/EAST NEWS

"Westworld" już niebawem powróci z 3. sezonem, porcją zupełnie nowych wrażeń oraz nowymi gwiazdami w obsadzie. Jedną z nich będzie prawdopodobnie sam Antonio Banderas.

Jak donosi portal The Hashtag Show, HBO zamierza zatrudnić Antonio Banderasa do stałej obsady 3. sezonu "Westworld". Hollywoodzki gwiazdor, który zasłynął rolami w "Desperado", "Maska Zorro" czy "Filadelfia", miałby wcielić się w negatywną postać.

"Westworld 3": Nowi aktorzy w obsadzie

Prócz Antonio Banderasa w nowym sezonie "Westworld" pojawi się także znany z "Breaking Bad"  Aaron Paul. Wszelkie szczegóły dotyczące kolejnej odsłony serialu HBO owiane są oczywiście tajemnicą, THS dowiedziało się jednak, że hiszpański aktor miałby wcielić się w czarny charakter, zbliżony do postaci granej przez Javiera Bardema w "Skyfall". Nie wiadomo, kogo ma zagrać Aaron Paul.

"Westworld 3" - kiedy premiera?

Finał 2. sezonu "Westworld" pozostawił widzów z wieloma otwartymi kwestiami oraz wątpliwą przyszłością głównych bohaterów produkcji. Trudno zatem przewidzieć, którzy aktorzy powrócą w kolejnych odcinkach. Nowy sezon ma przynieść drastyczne zmiany i ukazać zupełnie nowy świat. Czym zaskoczy nas tym razem? Przekonamy się dopiero w 2020 roku.

Zdjęcia do 3. sezonu "Westworld" mają rozpocząć się w marcu 2019. Nie wiadomo jednak, czy planów tych nie pokrzyżowały trwające aktualnie pożary w Kalifornii, które doprowadziły m.in. do zniszczenia słynnego westernowego rancza Paramount, gdzie kręcone były poprzednie sezony serialu.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.