28.01.2020 10:26

"Wiedźmin" - 2. sezon przyniesie spore zmiany. Co nowego w serialu Netfliksa?

W sieci pojawiły się nowe, ciekawe doniesienia na temat kolejnych odcinków "Wiedźmina". Jak podaje Redanian Intelligence, produkcja doczeka się sporych zmian w 2. sezonie.

Wiedźmin
foto: kadr z "Wiedźmina"/Netflix

Pierwsze 8 odcinków "Wiedźmina" trafiło na Netfliksa pod koniec grudnia 2019 roku i serial w ciągu kilku tygodni stał się jedną z najpopularniejszych produkcji na świecie. Produkcja doczekała się memów na swój temat, "Toss a Coin to Your Witcher" stało się hitem, a YouTube został zalany kompilacjami zabawnych scen między Geraltem a bardem.

Wiedźmin - duże zmiany w 2. sezonie

Jak podaje Redanian Intelligence, serial czekają spore zmiany. Według doniesień fanowskiej strony, nad produkcją będą pracowali nowi reżyserzy, którzy zastąpią twórców 1. sezonu. Wśród nich znajdą się: Stephen Surjik, który współtworzył "Daredevila" i "The Umbrella Academy" oraz znany z "Doktora Who", "Upadku królestwa" i serialu "Wersal. Prawo krwi" Edward Bazalgette. Ekipę reżyserów ma zasilić również Sarah O’Gorman.

Wiedźmin
Wiedźmin
Przeczytaj także Netflix w końcu udostępnił "Grosza daj wiedźminowi" na Spotify. Kiedy premiera całego soundtracku?

Wcześniej poinformowano również, że kreatywną grupę związaną z "Wiedźminem" opuści Alik Sakharov, który wyreżyserował pierwsze 3 epizody produkcji. Podobno Sakharov nie mógł się dogadać z producentami pod względem artystycznym.

Premiera 2. sezonu "Wiedźmina" jest planowana na 2021 roku.

Wiedźmin
Wiedźmin
Przeczytaj także Scenarzysta "Wiedźmina" stworzy nowy serial Marvela. O który tytuł chodzi?
Tagi: Seriale Wiedźmin Netflix