"Wiedźmin: Zmora wilka" - zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji. Poznaliśmy też obsadę

22.07.2021 10:09
"Wiedźmin: Zmora wilka" - zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji. Poznaliśmy też obsadę Fot. materiały prasowe/Netflix

Wiedźmińskie uniwersum powoli się rozrasta. Po serialu z Henrym Cavillem w roli głównej, gigant streamingu Netflix postanowił przygotować film anime "Wiedźmin: Zmora wilka". Zobaczcie zwiastun produkcji.

Wiedźmin: Zmora wilka - zobaczcie zwiastun anime o Vesemirze

Zanim pojawił się Geralt, Kontynent przemierzał on - Vesemir/dziadek w młodości był prężnie działającym wiedźminem, któremu być może brakowało nieco ogłady, za którą pokochaliśmy postać w książkach oraz grach od CD Projekt RED. Jego przygody będziemy mogli poznać w nadchodzącym filmie "Wiedźmin: Zmora wilka".

Filmowy Vesemir to młody wiedźmin, który uciekł od życia w ubóstwie, by zabijać potwory dla pieniędzy. Jednak kiedy nowy, dziwny potwór zaczyna terroryzować pełne napięć politycznych królestwo, Vesemir rozpoczyna przerażającą przygodę, która zmusza go do zmierzenia się z demonami ze swojej przeszłości.

Netflix zaprezentował światu pierwszy oficjalny zwiastun produkcji, który zapowiada nam naprawdę niezłą zabawę. Poniżej możecie zobaczyć wideo promujące film "Wiedźmin: Zmora wilka":

Producentem i scenarzystą filmu jest Beau de Mayo, współproducentami są Lauren Schmidt Hissrich (twórczyni serialu "Wiedźmin") oraz Kwang Il Han ze Studia Mir, który jest także reżyserem filmu.

W amerykańskiej obsadzie filmu zagrają m.in. Theo James jako Vesemir, Lara Pulver jako Tetra, Graham McTavish jako Deglan oraz Mary McDonnell jako Lady Zerbst. W polskiej wersji usłyszymy natomiast:

Vesemir - Kamil Pruban

Tetra - Ewa Prus

Deglan - Marek Karpowicz

Lady Zerbst - Ewa Kania

Narrator - Piotr Borowiec

Film "Wiedźmin: Zmora wilka" zadebiutuje na Netflix już 23 sierpnia 2021 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.