Wiemy, dlaczego Harry Styles odrzucił rolę księcia Eryka w "Małej Syrence"

04.11.2019 13:05
Wiemy, dlaczego Harry Styles odrzucił rolę księcia Eryka w "Małej Syrence" Fot. . Lauren/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS

W 2017 roku były członek One Direction wystąpił w filmie Christophera Nolana "Dinkierka". Harry uznał wówczas, że chce się poświęcić aktorstwu.

W 2019 roku Disney zdradził, że zamierza nakręcić wersję live-action kultowej bajki. Mowa o "Małej Syrence". Wkrótce dowiedzieliśmy się, że w rolę tytułowej bohaterki wcieli się Halle Bailey. Zdaniem reżysera dziewczyna posiada niezwykły głos, który okazał się przeważający przy obsadzaniu ról. Po jakimś czasie pojawiły się informacje, że w rolę księcia Eryka ma się wcielić Harry Styles. Piosenkarz jednak odrzucił tę propozycję. Co było tego powodem?

Wiemy, dlaczego Harry Styles odrzucil role księcia Eryka w "Małej Syrence"

Kiedy informacja o tym, że Harry Styles może zagrać księcia Eryka, wypłynęła do sieci, fani artysty zwariowali ze szczęścia. Jednak ekstaza nie trwała długo. Zaledwie kilka dni później okazało się, że wokalista odrzucił propozycje. Nie wiadomo było dlaczego. Jak podaje cheatsheet.com okazało się, że Harry Styles chce się po prostu skupić na muzyce.

Trwały rozmowy. Chcę jednak skupić się na muzyce. Wszyscy zaangażowani są świetni więc myślę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Na pewno z chęcią to obejrzę.

Przeczytaj także

Według niektórych to dobry powód, żeby zrezygnować z filmu. Zdaniem innych Harry sam nie do końca wie, czego chce. W końcu podczas prac na planie "Dunkierki" wokalista mówił, że chce skupić się na aktorstwie. Styles pracuje obecnie nad nowym albumem, który będzie aż pękał od ckliwych piosenek. Narazie nie ma oficjalnej daty wydania albumu.

Zobacz także: Wiemy, kto zagra ojca Arielki w filmie Disneya "Mała Syrenka"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.