Wiemy, ile odcinków będzie mieć 4. sezon "Ricka i Morty'ego"

18.07.2019 09:48
Wiemy, ile odcinków będzie mieć 4. sezon "Ricka i Morty'ego" Fot. . kadr z wideo YouTube: Rick i Morty - Dojrzewanie (Netflix PL)

4. sezon "Ricka i Morty'ego" zapowiada się naprawdę ciekawie. Twórcy w jednym z wywiadów zdradzili, ile odcinków będzie nowa część. To jednak nie koniec dobrych informacji.

"Rick i Morty" to popularny animowany serial, który opowiada o naukowcu alkoholiku i jego nierozgarniętym wnuku. Od premiery 3. sezonu minęły niecałe 2 lata. W 2018 roku twórcy ogłosili, że przygotowują kolejną część i od tego momentu fani czekali na jakiekolwiek informacje na temat najnowszej produkcji. Teraz Justin Roiland i Dan Harmon powiedzieli kilka słów o 4. sezonie.

Twórcy wypowiedzieli się na temat 4. sezonu "Ricka i Morty'ego"

Premiera nadchodzącej części będzie mieć miejsce jeszcze w tym roku. W listopadzie 2019 roku nowe odcinki mają pojawić się na platformie Netflix. W rozmowie z Entertainment Weekly twórcy zdradzili, ile odcinków fani obejrzą w 4. sezonie "Ricka i Morty'ego":

Nowy sezon będzie liczyć 10 odcinków. [...] Myślę, że śmiało można powiedzieć, że przerwa pomiędzy 3. i 4. sezonem była najdłuższa i taka sytuacja ma miejsce po raz ostatni, kiedy fani musieli tak długo czekać [...]

Przeczytaj także

To nie koniec miłych wiadomości. Okazuje się, że twórcy są obecnie w trakcie prac nad 5. sezonem popularnego serialu:

Było tak wiele rzeczy, które musiały zostać rozstrzygnięte zanim zaczęliśmy prace nad 4. sezonem i trzeba przyznać, że już pracujemy nad 5. sezonem [...]. Nie po to, żeby pokładać nadzieję w ludziach, ale tak po prostu jest skonstruowana nasza umowa. Jesteśmy silni, szybcy i mamy możliwość dostarczyć więcej odcinków na raz. 

Już 19 lipca 2019 roku na Comic-Conie w San Diego odbędzie się panel serialu. Możliwe, że właśnie wtedy zostanie zaprezentowany nowy zwiastun i oficjalna data premiery 4. sezonu "Ricka i Morty'ego". 

Zobacz także: Nowe wideo z Rickiem i Mortym spowodowało, że fani czekają na ogłoszenie premiery 4. sezonu

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.