Wiemy, jak będzie wyglądać ukochana Aquamana z „Ligi Sprawiedliwości”

Sergiusz Kurczuk
09.08.2017 11:37
Wiemy, jak będzie wyglądać ukochana Aquamana z „Ligi Sprawiedliwości” Fot. kadr z filmu

„Liga Sprawiedliwości” to nie tylko Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, Cyborg i Aquaman. To również postacie drugoplanowe. Jedną z nich jest Mera. W Internecie pojawiło się nowe zdjęcie tej bohaterki. 

Fani komiksów od DC odliczają dni do premiery „Ligi Sprawiedliwości”. Tymczasem w Internecie pojawiło się nowe zdjęcie zapowiadające nadchodzącą produkcję Warner Bros., jednocześnie promujące kolejne filmy z serii. Do premiery pierwszego filmu na podstawie komiskowej serii „Justice League” pozostały już tylko 3 miesiące. Powoli zaczyna się więc promocja wielu produktów powiązanych z adaptacją. Prawdziwi fani na pewno otoczą się gadżetami związanymi z „Ligą Sprawiedliwości”. Wśród nich będą między innymi figurki postaci

Papusile Mele Fot. foto: Pausile Mele/Facebook

Na facebookowym koncie o nazwie Papusile Mele pojawiło się zdjęcie pudełka nowej lalki Barbie, stylizowanej na jedną z bohaterek filmu - Merę. Oprócz fotki samej zabawki, mamy również zdjęcie promocyjne, ukazującą Amber Heard w kostiumie Mery. Fani komiksowej postaci są zachwyceni. Aktorka ma na sobie klasyczny strój znany z komiksów. Zielony atlantydzki kostium zdobiony rybią łuską, połyskujące metalowe elementy, a nawet charakterystyczną tiarę na głowie. Ten kostium różni się trochę od stroju z filmu „Aquaman”, który zostały zaprezentowane przez aktorkę i twórców jakiś czas temu.

Komiksowa Mera była żoną Aquamana i Królową Atlantydy. Ukochana Arthura Curry'ego wystąpi w „Lidze Sprawiedliwości”. Ale postać będzie miała większe pole do popisu dopiero w „Aquamanie”. Oba filmy będą ze sobą ściśle powiązane, więc wydarzenia z opowieści o grupie superbohaterów wpłyną na produkcje o solowych przygodach Króla Atlantydy. „Liga Sprawiedliwości” wejdzie na ekrany kin już 17 listopada„Aquaman” planowany jest na 19 grudnia 2018 roku

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.