Wiemy, jaki tytuł będzie nosił film o Hanie Solo

Natalia Hluzow
18.10.2017 10:49
Wiemy, jaki tytuł będzie nosił film o Hanie Solo Fot. kadr z wideo

Film o jednym z najbardziej uwielbianych bohaterów w historii kina doczekał się wreszcie swojego oficjalnego tytułu. Czy Han Solo byłby z niego zadowolony?

Ron Howard, reżyser niezatytułowanego dotychczas spin-offu głównej serii „Gwiezdnych Wojen”, zdaje się być podekscytowany nowym projektem tak samo jak fani sagi. Już od jakiegoś czasu udostępnia liczne fotografie i nagrania z planu w mediach społecznościowych. Na jego Instagramie i Twitterze mogliśmy dotychczas podziwiać zdjęcia z członkami obsady, elementy scenografii, nowe droidy oraz reżysera podczas pracy.

17 października 2017 nastąpił przełomowy dzień w relacjonowaniu wydarzeń z planu. Ron Howard opublikował na Instagramie wideo, w którym zdradza oficjalny tytuł filmu o Hanie Solo.

Cześć! Skoro kończymy produkcję, chciałbym wykorzystać ten moment, by podziękować niesamowicie utalentowanej obsadzie i ekipie za całą ich ciężką pracę. A co do Was, fanów, mam nadzieję, że podobały Wam się zdjęcia , które udostępniałem, zdjęcia, które zrobiłem na planie... Czy możemy chociaż podać tytuł filmu? [pokazuje planszę] Widzimy się w przyszłym roku!

Materiał filmowy opublikowany przez Howarda, ujawnił nie tylko pilnie strzeżoną dotychczas tajemnicę tytułu, lecz także logo nadchodzącego filmu.  

solo movie 3 Fot. foto: kadr z wideo

„Solo: A Star Wars Story” nie jest być może tytułem zbyt zaskakującym, jednak nie można powiedzieć, by był tytułem złym. Choć fani niemal od razu zaczęli prześcigać się w żartach na jego temat, po chwili zastanowienia trzeba przyznać, że podobnie jak „Rogue One” jest dobry, prosty i wpada w ucho. Poza tym można go odczytać na kilka sposobów – jest to solowy film Hana Solo, który jest typem samotnika.

Premiera filmu „Solo: A Star Wars Story” zapowiedziana jest na 25 maja 2018 roku. W filmie zobaczymy m.in. Aldena EhrenreichaEmilię ClarkeDonalda GloveraWoody’ego Harrelsona i Paula Bettany’ego.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.