Wiemy, kiedy pojawi się trailer „Avengers: Infinity War”

Natalia Hluzow
17.11.2017 16:57
Wiemy, kiedy pojawi się trailer „Avengers: Infinity War” Fot. kadr z wideo

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem zobaczymy długo oczekiwany zwiastun gigantycznej produkcji zrzeszającej wszystkich superherosów z filmowego uniwersum Marvela.

Trzecia część filmu „The Avengers”, a zarazem 19. pełnometrażowa produkcja zrealizowana w ramach filmowego uniwersum Marvela ma być gigantycznym przedsięwzięciem podsumowującym całą dekadę MCU i prezentującym wszystkich superbohaterów, którzy dotychczas się w nim pojawili. W takich przypadkach każda nowa informacja o nadchodzącym filmie jest na wagę złota, każde zdjęcie z planu czy zakulisowy materiał wideo robi zawrotną karierę w sieci, a każdy trailer zapowiadany jest niczym premiera całego filmu (kto nie wierzy, niech przypomni sobie zwiastuny zwiastuna „Ostatnich Jedi”).

Jako, że przewidywaną datę premiery i pierwsze informacje na temat „Avengers: Infinity War” ogłoszono już dość dawno, fani w coraz większej niecierpliwości oczekują na oficjalny zwiastun filmu. Kevin Feige obiecywał, że widzowie zobaczą trailer jeszcze przed końcem 2017 roku, tłumaczył również, że nie został dotychczas pokazany, by nie spoilerować filmu „Thor: Ragnarok”, który poprzedza wydarzenia z „Avengers: Infinity War”. Jednak teraz, kiedy nowego „Thora” możemy oglądać w kinach już od kilku tygodni, przyszedł czas, by wreszcie zaprezentować wyczekiwany zwiastun. 

Jak donosi Jeremy Conrad, stanie się to już za kilkanaście dni. Wydawca Furious FanBoys na swoim Twitterze opublikował wpis, w którym ogłasza, że zwiastuna „Avengers: Infinity War” możemy się spodziewać na początku grudnia 2017 roku. W jednym z komentarzy pod wpisem dodaje natomiast, że trailer trafi do sieci w okolicach 4 grudnia 2017, zaś do kin – przy okazji premiery filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”.

Choć nie jest to oficjalne oświadczenie Marvela, nie ma powodów, by nie wierzyć zapowiedziom Conrada. To on poinformował fanów „Star Wars” o dacie rozpoczęcia sprzedaży biletów na „Ostatnich Jedi” oraz o tym, kiedy pojawi się oficjalny zwiastun filmu. I choć również nie były to oficjalne informacje pochodzące bezpośrednio od Disney’a, wszystko się sprawdziło.

Fani MCU mogą więc zacząć już odliczać dni i spokojnie czekać na oficjalne info od Marvel Studios. „Avengers: Infinity War” ma trafić na ekrany 4 maja 2018 roku (a nie w kwietniu, jak zapowiadano dotychczas). Przed premierą „Avengers 3” będziemy mieli okazję zobaczyć jeszcze „Czarną Panterę”, której premiera odbędzie się 16 lutego 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.