29.01.2020 12:37

Wiemy, kogo zagra Peter Sarsgaard w nowym "Batmanie". Fani nie będą zadowoleni

Studio Warner Bros. oficjalnie ogłosiło, w kogo wcieli się Peter Sarsgaard w nadchodzącym filmie "The Batman". Niestety nie będzie to wyczekiwany przez fanów DC słynny przeciwnik Mrocznego Rycerza.

Interrogation
foto: kadr z serialu Interrogation

Powstająca od wielu lat solowa produkcja o Batmanie od samego początku jest owiana tajemnicą. Jednak wraz z rozpoczęciem zdjęć do filmu, na jaw wychodzą kolejne fakty na temat tytułu. Warner Bros. oficjalnie ogłosiło, w kogo wcieli się Peter Sarsgaard. Niestety nie chodzi o Dwie Twarze.

"The Batman" - kogo zagra Peter Sarsgaard?

Fabuła filmu "The Batman" jest na razie nie znana, ale wiadomo, że oprócz młodego Bruce'a Wayne'a (Robert Pattinson), zobaczymy Catwoman (Zoë Kravitz) i Pingwina (Colin Farrell). Kiedy ogłoszono, że do obsady dołączył Peter Sarsgaard, fani mieli nadzieję, że aktor wcieli się w Harvy'ego Denta, lepiej znanego jako złowieszczy Dwie Twarze. Niestety okazuje się, że ten złoczyńca w filmie się nie pojawi, albo przynajmniej Sarsgaard go nie zagra. Jest jednak jedna cecha, która łączy Dwie warze z bohaterem Sarsgaarda. Obaj są prawnikami.

Invision/Invision/East News
Invision/Invision/East News
Przeczytaj także "The Batman": Robert Pattinson jest gotowy na poprowadzenie postaci w zupełnie nowym kierunku

Według oficjalnego oświadczenia twórców filmu aktor zagra postać prokuratora Gila Colsona. Taka osoba nie występuje w komiksach DC, więc trudno przewidzieć, czy Colson będzie stał po stronie Batmana, czy może podważy autorytet zamaskowanego herosa. Fani nadal mają jednak nadzieję, że twórcy tylko się z nimi droczą i nazwisko bohatera Sarsgaarda jest jedynie kryptonimem używanym podczas produkcji filmu. Istnieje też możliwość, że w filmie Matta Reevesa Dwie Twarze będzie się w rzeczywistości nazywał Gil Colson, a nie Harvey Dent.

Batman
Batman
Przeczytaj także Ruszyła produkcja "The Batman". Poznaliśmy oficjalne logo filmu

"The Batman" - kiedy premiera?

Na odpowiedź na pytanie, czy Dwie Twarze pojawi się w nowym "Batmanie" będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Film trafi do kin dopiero 25 czerwca 2021 roku. W pozostałych rolach wystąpią Jeffrey Wright (komisarz Gordon), John Turturro (Carmine Falcone), Paul Dano (Riddler) i Andy Serkis (Alfred).

"The Batman" - jak będzie wyglądała relacja Batmana i Catwoman?
"The Batman" - jak będzie wyglądała relacja Batmana i Catwoman?
Przeczytaj także "The Batman" - jak będzie wyglądała relacja Batmana i Catwoman?

Zobacz też: "The Batman" - zobaczcie Roberta Pattinsona i Colina Farrella na zdjęciach z planu

Tagi: News Batman Robert Pattinson