Wiemy, kto zagra Elvisa Presleya w filmie biograficznym o królu rock'n'rolla

Kamil Kacperski
16.07.2019 10:27
Wiemy, kto zagra Elvisa Presleya w filmie biograficznym o królu rock'n'rolla Fot. Courtesy Everett Collection/East News

Austin Butler wcieli się w tytułowego bohatera, natomiast Tom Hanks zagra jego niesławnego menadżera, Toma Parkera. Reżyserem biografii jest Baz Luhrmann.

Jak podaje The Hollywood Reporter, Austin Butler zagra Elvisa Presleya w nadchodzącym filmie biograficznym w reżyserii Baza Luhrmanna. Aktora mieliśmy okazję zobaczyć w takich serialach, jak "The Carrie Diaries" oraz "Arrow".

Elvis Presley - wiemy, kto go zagra w filmie biograficznym

Dowiedzieliśmy się również, że sam Tom Hanks wystąpi w filmie jako Tom Parker, czyli niesławny menadżer Presleya. Mężczyzna był odpowiedzialny za prowadzenie kariery i ogromne powodzenie komercyjne Elvisa Presleya. Nowy film Warner Bros. na razie nie ma tytułu. Wiemy jednak, że Luhrmann jest odpowiedzialny również za scenariusz, który napisał razem z Craigiem Pearcem.

Przeczytaj także

Reżyser udostępnił również zdjęcie, które prezentuje Austina Butlera obok Elvisa Presleya. Trzeba przyznać, że podobieństwo jest naprawdę spore.

Już niedługo na sklepowych półkach pojawi się album "Live 1969", wydany okazji 50-lecia 57 koncertów Elvisa Presleya w Las Vegas w 1969 roku. Ogromne wydawnictwo będzie zawierać aż 11 płyt CD z wcześniej niepublikowanych materiałem. Oprócz tego znajdziemy 52-stronicową książeczkę ze zdjęciami. "Live 1969" ukaże się 9 sierpnia 2019. Data premiery filmu biograficznego o Presleyu pozostaje nieznana.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.