13.05.2020 15:12

Wiemy, który film zadebiutuje w kinach jako pierwszy po ich otwarciu. Zobaczcie zwiastun

Solstice Studios podzieliło się zwiastunem swojego najnowszego filmu. Będzie to pierwsze produkcja, która zawita na ekranach kin po wybuchu pandemii.

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock

Choć w wielu miejscach na świecie pandemia koronawirusa trwa w najlepsze, rządy różnych krajów decydują się na zniesienie kolejnych obostrzeń. W niektórych przypadkach dotyczyć to będzie również kin, a przynajmniej na to liczą włodarze filmowych wytwórni. Doskonałym obrazem tego jest decyzja Solstice Studios, które przesunęło premierę swojego najnowszego filmu z końcówki sierpnia na początek lipca. W efekcie to ich "Unhinged" będzie produkcją, która "otworzy" kinowe seanse. W sieci pojawił się właśnie zwiastun.

"Unhinged" pierwszym filmem, który zadebiutuje po otwarciu kin - zwiastun

Zwiastun filmu "Unhinged" prezentuje się następująco:

Film jest thrillerem psychologicznym opowiadającym o z pozoru niewinnym drogowym incydencie. Główna bohaterka boleśnie się jednak przekona, jak błaha samochodowa sprzeczka może przerodzić się w istne piekło. Reżyserem jest Derrick Borte, scenariusz wyszedł zaś spod pióra Carla Ellswortha. W rolach głównych wystąpili Russell Crowe, Caren Pistorius, Gabriel Bateman, Jimmi Simpson oraz Austin P. McKenzie.

policjanci przed muralem jeszcze będzie przepięknie
policjanci przed muralem jeszcze będzie przepięknie
Przeczytaj także Podstawy nowej normalności. Rząd pokazał, jak będziemy teraz żyć

Zdjęcia do filmu zakończono w sierpniu 2019 roku i początkowo, że premiera odbędzie się 28 sierpnia 2020 roku. Włodarze Solstice Studios podjęli jednak decyzję o przyspieszeniu debiutu i w efekcie "Unhinged" ukaże się już 1 lipca 2020 roku, jeszcze przed "Mulan" i "Tenet" Christophera Nolana. Można się domyślać, że swoją decyzję studio podjęło w oparciu o popularne wyniki badań, które wskazują, że 80% Amerykanów planuje wybrać się do kin, gdy tylko zostaną one otwarte. Stoi to jednak w sprzeczności z danymi opublikowanymi przez The Hollywood Reporter, według których aż 60% respondentów nie wyraziła chęci udania się do kina tuż po zdjęciu obostrzeń. Co ciekawe, na liście krajów, w których w lipcu zadebiutować ma "Unhinged", Solstice Studios wymienia również Polskę.

A Ty, wybierzesz się do kina zaraz po ich ponownym otwarciu?

Tagi: Film News Zwiastuny Russell Crowe thriller koronawirus