Will Ferrell dołączył do obsady filmu o Barbie z Margot Robbie w roli głównej. Kogo zagra?

13.04.2022 11:02
Will Ferrell dołączył do obsady filmu o Barbie z Margot Robbie w roli głównej. Kogo zagra? Fot. Invision/Invision/East News

Do gwiazdorskiej obsady "Barbie" dołączył właśnie Will Ferrell. W kogo wcieli się znany z "Legendy telewizji" i "SNL" komik?

Barbie - do obsady filmu dołączył Will Ferrell

Jak podaje serwis Deadline, w filmie "Barbie" pojawi się Will Ferrell, aktor znany z wielu kasowych komedii pokroju "Legendy telewizji", "SNL", "Zoolandera", "Austina Powersa", "Ricky'ego Bobby'ego", czy "Elfa". Gwiazdor pojawi się naprzeciwko Margot Robbie, która wcieli się w główną rolę.

Polecamy

Trzeba przyznać, że obsada "Barbie" robi naprawdę spore wrażenie - oprócz Ferrella (który wcieli się w niesprecyzowaną rolę) i Robbie zobaczymy również m.in. gwiazdora Marvela Simu Liu, Kate McKinnon z "SNL", Amerikę Ferrarę, a także Ryana Goslinga, który wcieli się w Kena. 

Niestety szczegóły fabuły nadal są utrzymywane w dość mocnej tajemnicy. Scenarzystami są Noah Baumbach i Greta Gerwig, która również wyreżyseruje projekt. Znając jej twórczość, spodziewamy się, że Gerwig raczej nie opowie "sztampowej" historii o Barbie i jako widzowie otrzymamy coś z mocnym przekazem.

Polecamy

Margot Robbie lata temu wypowiedziała się w oficjalnym oświadczeniu na temat swojej roli, zaznaczając jak ważne jest pokazanie Barbie w nowym świetle - takim, który będzie rezonował z dzisiejszymi dzieciakami. Dlatego też aktorka postanowiła też wyprodukować film w ramach swojej firmy LuckyChap:

Zabawa lalkami Barbie promuje odwagę, ciekawość i komunikację dzięki podróży dziecka do odkrywania siebie. Przez 60 lat marki, Barbie pozwalała dzieciakom na to, by aspirować do ważnych ról - czy to księżniczki, czy to prezydenta. Dlatego jestem zaszczycona, że mogę nie tylko wystąpić w tym filmie, ale także go wyprodukować. Wierzę, że projekt wpłynie pozytywnie na dzieciaki na całym świecie.

Niestety, na razie data premiery filmu "Barbie" nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.