09.10.2019 10:06

Will Ferrell i Ryan Reynolds wystąpią w świątecznym musicalu "Opowieść wigilijna"

Deadpool i Anchorman w jednym filmie? Możemy się spodziewać komediowego złota. Reynolds i Ferrell wystąpią w nowym świątecznym musicalu, do którego prawa wykupiło właśnie Apple.

Ryan Reynolds i Will Ferrell
foto: SplashNews.com/East News

Will Ferrell i Ryan Reynolds zagrają główne role w świątecznym musicalu na podstawie klasycznej "Opowieści wigilijnej" autorstwa Charlesa Dickensa. Prawa do powstającego filmu przejęło Apple, które będzie chciało w każdy sposób promować swoją platformę streamingową AppleTV+, która ma wystartować już 1 listopada 2019 roku.

Ferrell i Reynolds w Opowieści wigilijnej

Na razie szczegóły produkcji nie są znane, ale Deadline podał nazwiska osób współpracujących z Ferrellem i Reynoldsem przy filmie. Sean Anders i John Morris będą reżyserowali, Ferrell i Jessica Elbaum będą producentami z ramienia firmy Gloria Sanchez, a Reynolds i George Dewey zajmą się produkcją w ramach ich studia Maximum Effort. Jak dodają zagraniczni dziennikarze, Apple wciąż pracuje nad umowami dla wszystkich i dlatego nie potwierdził jeszcze projektu oficjalnie.

Złote Maliny 2019
Złote Maliny 2019
Przeczytaj także Złote Maliny 2019 - poznaliśmy największych przegranych Hollywood!

Portal Deadline dodał również, że firma Apple wstrzymała się od udzielenia komentarzy na temat nadchodzącego projektu. Patrząc na nazwiska aktorów, to możemy być jednak prawie pewni, że Ferrell wcieli się w Ebenezera Scrooge'a. Reynolds mógłby natomiast wcielić się w zmarłego partnera biznesowego Scrooge'a, czyli Jakuba Marleya. Data premiery "Opowieści wigilijnej" pozostaje nieznana.

Zobacz także: Ryan Reynolds, Taika Waititi i Joe Keery gwiazdami nowej komedii "Free Guy"

Tagi: Will Ferrell News Ryan Reynolds