Will Smith jako Dżin na oficjalnych zdjęciach z aktorskiego "Aladyna"

Kamil Kacperski
19.12.2018 15:42
Will Smith jako Dżin na oficjalnych zdjęciach z aktorskiego "Aladyna" Fot. SplashNews.com/East News

Można powiedzieć jedno - na pewno jest ciekawie. Guy Ritchie podzielił się na łamach Entertainment Weekly pierwszymi zdjęciami z jego najnowszej produkcji o drobnym złodziejaszku. 

Trzeba przyznać, że mówiąc "filmy Disneya", mało komu do głowy przyjdzie nazwisko Guya Ritchiego. Reżyser m.in. "Przekrętu", "Sherlocka Holmesa", czy "Kryptonimu U.N.C.L.E.", nie kojarzy się raczej z familijnymi filmami o magicznych mocach i księżniczkach. Nie mniej, Ritchie podjął się niełatwego zadania, którym jest przeniesienia świata znanego z bajki "Aladyn" na duży ekran. Pomaga mu w tym Will Smith i młoda obsada,  która wciela się w Dżasminę i Aladyna. 

Zostając przy trójcę głównych bohaterów - Guy Ritchie na łamach Entertainment Weekly podzielił się pierwszymi zdjęciami z nadchodzącego "Aladyna":

Pierwsze zdjęcia z aktorskiego Aladyna

Jeżeli czegoś brakowało w pierwszym zwiastunie "Aladyna", to właśnie głównych bohaterów - a zwłaszcza Willa Smitha, który wciela się w postać Dżina, w oryginale granego przez Robina Williamsa. O dziwo, Smith nie jest ani niebieski, ani duży, ani nie lewituje. Przynajmniej takie możemy odnieść wrażenie patrząc na kolejne zdjęcia udostępnione na łamach Entertainment Weekly. Prezentują one Dżina w towarzystwie tytułowego bohatera (w tej roli młody Mena Massoud):

Aladyn - jak wygląda Will Smith jako Dżin

Na szczęście, Will Smith wytłumaczył, że CGI jeszcze nie jest gotowe i dlatego dżin wygląda tak ludzko. Przez większość filmu jego postać będzie niebieska i latająca. Zdradził również w wywiadzie, jaki będzie jego Dżin. Aktor stwierdził, że granie ikonicznej roli jest zawsze stresujące, ale po chwili namysłu, postanowił przerobić postać na tyle, by uczynić z Dżina kogoś nowego, jeszcze bardziej luzackiego:

Poczułem się pewnie, bo wymyśliłem, że mogę dać ludziom coś, co będzie moim hołdem dla Robina, a jednocześnie będzie inne muzycznie. Po prostu inny i unikatowy smak spowodowałby, że to byłoby oryginalne. Nie chciałem znów odkryć koła, chciałem po prostu zrobić coś swojego. Wydaje mi się, że będę wyjątkowy, nawet w świecie Disneya. Jeszcze nie było dużo smaku hip-hopu w ich bajkach.

Aladyn - kiedy premiera?

Nadchodzący film Guya Ritchiego pojawi się w kinach już w maju 2019 roku. Oprócz Willa Smitha w filmie zobaczymy również: Naomi Scott (Dżasmina), wspomnienego Menę Massouda w roli tytułowej oraz Marwana Kenzariego, który wcieli się w Jafara. Jeśli chodzi o aktorskie filmy Disneya, to w 2019 roku zobaczymy jeszcze "Dumbo" Tima Burtona oraz "Króla Lwa" Jona Favreau.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.