Will Smith opuścił obsadę "Suicide Squadu 2". Jaki był powód tej decyzji?

Kamil Kacperski
28.02.2019 10:42
Will Smith opuścił obsadę "Suicide Squadu 2". Jaki był powód tej decyzji? Fot. kadr z filmu

Jak podaje dziennik Variety, aktor opuścił obsadę nadchodzącego filmu Jamesa Gunna z powodu konfliktu harmonogramów, aczkolwiek niewykluczone, że w przyszłości powróci do roli.

W 2018 roku dowiedzieliśmy się, że władze nad "Suicide Squadem" przejmuje James Gunn. Utalentowany reżyser został zwolniony przez Marvel Studios, gdy na powierzchnie wyszły stare tweety twórcy, w których artysta żartował z pedofilii i innych drażliwych tematów. DC przyjęło Gunna z otwartymi ramionami i niemal od razu oddało mu kontrolę artystyczną nad filmem o złoczyńcach, którzy nareszcie przydają się na coś społeczeństwu. 

Will Smith nie wystąpi w Suicide Squadzie 2?

Na początku Gunn miał być jedynie scenarzystą projektu, ale wygląda na to, że stanie również za kamerą. Niestety, jak donosi Variety, artysta stracił już jedną z gwiazd pierwszej odsłony "Suicide Squadu" - według informacji udostępnionych przez portal, Will Smith został zmuszony do opuszczenia projektu. Wszystko przez stare dobre "konflikty harmonogramów". Aktor i Warner Bros. rzekomo rozstali się na szczęście w przyjaznych stosunkach, więc istnieje możliwość, iż Smith jeszcze powróci do filmowego uniwersum DC.

Aktor wcielał się w Deadshota, nieformalnego lidera Suicide Squadu. Postać Smitha to płatny zabójca, który słynie z tego, że "zawsze trafia w swój cel". Wraz z Harley Quinn był głównym bohaterem filmu Davida Ayera.

I chociaż nadchodzący "Suicide Squad 2" miał właściwie w całości mieć nową obsadę, to głównymi bohaterami wciąż mieli pozostać Deadshot i Harley. Wygląda na to, że plan jednak nie wypalił - grająca Harley Margot Robbie będzie twarzą "Birds of Prey", a Will Smith... cóż, Smith po prostu odszedł z produkcji.  

Przeczytaj także

Kiedy premiera Suicide Squad 2?

Nowy film ma również rzekomo nosić tytuł "The Suicide Squad", co również symbolizuje lekki restart serii o złoczyńcach. Tylko niestety na razie nie wiemy, kto się w filmie pojawi. Wiemy, że scenariusz napisze James Gunn - artysta być może jest również reżyserem produkcji, która ma trafić do kin w sierpniu 2021 roku. 

Zobacz także: >> Margot Robbie: nie lubiłam półnagich scen w "Suicide Squad" <<

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.