20.12.2018 10:46

Will Smith potwierdził, że Dżin w "Aladynie" będzie niebieski

Aktor uspokoił na Instagramie fanów, którzy bali się, że Dżin nie będzie przypominał oryginału z bajki. Według niego to, co widzieliśmy na pierwszych zdjęciach to jedynie "ludzka forma" postaci.

Will Smith
foto: AFP/EAST NEWS

W środę 19 grudnia 2018 roku Guy Ritchie podzielił się na łamach Entertainment Weekly pierwszymi zdjęciami ze swojego nadchodzącego "Aladyna". Przedstawiały one głównych bohaterów produkcji, w tym i Dżina, granego przez Willa Smitha. Fani nie byli jednak zachwyceni tym, jak prezentował się aktor w kultowej roli, ponieważ... wyglądał po prostu jak Will Smith z doczepionym warkoczem i dziwną brodą. 

Na szczęście aktor wyjaśnił na Instagramie, że owszem, Dżin będzie niebieski, a to co widzimy jest jedynie jego ludzką formą, która ma chronić go przed niepożądanymi jednostkami. Te słowa raczej nieco uspokoją fanów, którym nie spodobał się wizualny aspekt bohatera:

"

BAM! Oto pierwszy rzut oka na Dżina, Księżniczkę Dżasminę i Alladyna! Obczajcie jak dobrze wyglądam z tym kucykiem na czubku głowy. I tak, będę niebieski! Tak po prostu wygląda Dżin w ludzkiej/ukrytej formie. Mój bohater przez większość czasu będzie generowany komputerowo. "

Dżin Willa Smitha jednak będzie niebieski

A jak będzie się prezentował niebieski Dżin Willa Smitha? O szkic poglądowy zadbał niezastąpiony BossLogic, który na swoich mediach społecznościowych opublikował przerobioną wersję okładki Entertainment Weekly. Jego wersja przedstawia Dżina w wersji nieco bliższej oryginałowi - ma niebieską skórę, spiczaste uszy oraz nieco powiększone oczy. I cóż, z całym szacunkiem do artysty, ale trzeba przyznać, że nie jest to jego najlepszy projekt. Zobaczcie sami:

Tak jak wspomnieliśmy, fani nie byli do końca zachwyceni projektem postaci Willa Smitha i nie bali podzielić się swoimi odczuciami na Twitterze. Oto kilka z najzabawniejszych reakcji:

Aladyn - kiedy premiera?

A jak finalnie będzie się prezentował Will Smith w roli Dżina? Tego dowiemy się prawdopodobnie w oficjalnych zwiastunach "Aladyna", które trafią do sieci przed premierą filmu. Ta odbędzie się w maju 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Will Smith Aladyn Disney BossLogic