Will Smith zagra Baracka Obamę ze względu na uszy?

Sergiusz Kurczuk
10.08.2017 11:33
Will Smith zagra Baracka Obamę ze względu na uszy? Fot. EastNews/AP/James Gourley/REX/Shutterstock

Barack Obama był 44. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Być może niebawem powstanie film o życiu polityka. Wiele osób w głównej roli widzi Will Smith, który ma największe szanse z powodu... uszu.

Barack Obama niedawno oddał fotel prezydenta USA Donaldowi Trumpowi. Przedstawiciel Demokratów cieszył się bardzo dużą sympatią wśród Amerykanów, ale pozytywne wrażenie robił również na przywódcach krajów całego świata. Jest ważną postacią dla wielu obywatelu Stanów Zjednoczonych, ponieważ został pierwszym czarnoskórym politykiem, któremu został prezydentem. W 2009 roku dostał również Pokojową Nagrodę Nobla „za wysiłki w celu ograniczenia światowych arsenałów nuklearnych i pracę na rzecz pokoju na świecie”. Filmowcy postanowili więc upamiętnić zasługi Obamy i w planach jest film o jego życiu.

Jako kandydat do roli prezydenta największe szanse ma gwiazdor Hollywood Will Smith. Aktor wystąpił niedawno w jednym z odcinków Carpool Karaoke”, gdzie oprócz rapowania, mówił między innymi o ewentualnej roli Barracka Obamy. Okazuje się, że Smith odbył już wstępne rozmowy o filmowej biografii z samym Obamą. Okazało się, że największym atutem aktora są... jego uszy

Tak, rozmawiałem o tym z Barackiem. Powiedział mi, że jest przekonany o tym, że mam idealne uszy do tej roli.

Smith i prowadzący żartowali również o tym, że Smith powinien przemycić do roli kultowe powiedzonka ze swoich innych filmów, na przykład „Ja, Robot”. Jakiś czas temu Michelle Obama proponowała innego aktora do roli jej męża - Denzela Washingtona. Co ciekawe w 2016 roku ukazał się już film o młodych Baracku i Michelle, zatytułowany „Southside with You”. W Obamę wcielił się w nim Parker Sawyers, jako jego przyszła żona wystąpiła Tika Sumpter

Netflix przygotował własny film o młodzieńczych latach prezydenta.

Will Smith i jego żona byli bardzo zaangażowani w wybory prezydenckie i stali po stronie Obamy, wspierając go wszystkimi możliwymi środkami. Zostaje pytanie, czy Smith naprawdę ma idealne uszy do tej roli?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.