Will Smith złożył hołd Dżinowi Robina Williamsa

Sergiusz Kurczuk
13.03.2019 11:29
Will Smith złożył hołd Dżinowi Robina Williamsa Fot. kadry z filmów Aladyn

Na Instagramie Willa Smitha pojawiła się grafika upamiętniająca rolę Robina Williamsa w animacji Disneya pod tytułem "Aladyn". Jak aktor złożył hołd?

W sieci pojawił się nowy zwiastun aktorskiego remake'u "Aladyna". Mimo poprzednich negatywnych głosów na temat produkcji kolejna zapowiedź sugeruje, że produkcja wcale nie będzie taka zła. Oczywiście w trailerze nie mogło zabraknąć jednej z głównych postaci, czyli Dżina, w którego wcielił się Will Smith. Aktor postanowił złożyć hołd Robinowi Williamsowi, który podkładał głos tej postaci w animowanym oryginalne z 1992 roku.

"Aladyn" 2019 - Will Smith upamiętnił Robina Williamsa

Początkowo rola Smitha budziła wątpliwości fanów klasycznej bajki Disneya. Tym bardziej że pierwsze oficjalne zdjęcia z nadchodzącego filmu ukazywały postać Dżina bez charakterystycznej niebieskiej skóry.

Przeczytaj także

Na szczęście kolejne materiały promocyjne ukazały bardziej klasyczną odsłonę magicznej postaci. Na Instagramie Willa Smitha pojawiła się grafika, która łączy przeszłość z teraźniejszością.

Wiem, że Dżin nie ma stóp... ale zostawiłeś naprawdę duże buty, w które musiałem wejść. Spoczywaj w pokoju Robin! I dziękuję Helloluigi. Kocham ten obrazek!

Na grafice widzimy dwóch Dżinów - z klasycznej animacji i z nadchodzącego remake'u. Will Smith nie tylko podziękował autorowi rysunku, ale również wspomniał niezapomnianą rolę Robina Williamsa. Radykalni fani oryginału wciąż uważają, że Smith nie będzie w stanie dorównać kreacji Dżina w wykonaniu zmarłego aktora. Tym bardziej że w filmie pojawi się sporo odstępstw od filmu z 1992 roku dotyczących mieszkańca magicznej lampy. Jedną z najpoważniejszych zmian jest fakt, że Dżin przybierając ludzką postać, nie będzie miał niebieskiej skóry.

"Aladyn" 2019 - kiedy premiera?

W produkcji reżyserowanej przez Guya Ritchiego oprócz Smitha wystąpili Mena Massoud, Naomi Scott, Marwan Kenzari, Navid Negahban, Nasim Pedrad, Billy Magnussen oraz Numan Acar. Do obsady dołączył też Alan Tudyk znany z filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie", który podłoży głos za papugę Jago. "Aladyn" trafi do polskich kin 24 maja 2019 roku.

>>Zobacz też: Dumbo uczy się latać w nowym zwiastunie aktorskiej wersji filmu Disneya<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.