Willem Dafoe powróci jako Zielony Goblin w "Spider-Manie: No Way Home"?

21.06.2021 10:37
Willem Dafoe powróci jako Zielony Goblin w "Spider-Manie: No Way Home"? Fot. Everett Collection/EAST NEWS

Willem Dafoe jest całkiem zapracowanym aktorem. Gwiazdor pojawi się w co najmniej 3 filmach do końca tego roku, a być może zobaczymy go nawet w 4. produkcji.

Willem Dafoe również powróci w Spider-Manie: No Way Home?

Wiemy na pewno, że Dafoe pojawi się w filmach "The French Dispatch", "The Card Counter" oraz w nowym filmie Guillermo del Toro o tytule "Nightmare Alley". Ale wygląda na to, że aktor może pojawić się w kolejnej produkcji w tym roku - mowa oczywiście o "Spider-Manie: No Way Home" i jego powrocie do roli Zielonego Goblina.

Polecamy

Willem Dafoe był niedawno gościem portalu Collider. W trakcie wywiadu zdradził, że pracował przy projekcie, "który był w większości nagrywany w studiu". Do tego nie chciał zdradzić tytułu tej produkcji, twierdząc, że wolałby porozmawiać o swoich filmach dopiero, kiedy te trafią do kin i zobaczą je ludzie. Sprytne.

To oczywiście spowodowało, że fani szybko połączyli go z potencjalnym występem w "No Way Home" - to nie jest tajemnica, że Marvel nagrywa swoje filmy w studiu, bowiem łatwiej jest wówczas dodać efekty specjalne. Poniżej możecie zobaczyć opisywany fragment wywiadu:

Polecamy

Na razie pozostają nam domysły, bo twórcy i tak nie zdradzą prawdy na temat fabuły nadchodzącego filmu oraz oczekiwanie na pierwszy zwiastun produkcji. W "Spider-Man: No Way Home" wystąpią na pewno Tom Holland, Zendaya i Jacob Batalon.

W obsadzie znaleźli się również Benedict Cumberbatch, Alfred Molina oraz Jamie Foxx. Film, który początkowo miał trafić do kin latem tego roku, finalnie zagości na dużym ekranie 17 grudnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.