"Winni" - zobaczcie zwiastun nowego filmu Netflix z Jakiem Gyllenhaalem

08.09.2021 11:04
"Winni" - zobaczcie zwiastun nowego filmu Netflix z Jakiem Gyllenhaalem Fot. materiały prasowe/Netflix

Reżyser "Dnia Próby" Antoine Fuqua podjął współpracę z Jakiem Gyllenhaalem i Netflix, tworząc nowy thriller "Winni", który ma nas "wbić w fotel" i sprawić, że "będziemy obgryzali paznokcie".

Winni - zobaczcie zwiastun filmu Netflix

W głównej roli występuje Jake Gyllenhaal, który wciela się w dyspozytora linii 911. Przeżywa całkiem normalny poranek, kiedy nagle dzwoni do niego kobieta, będąca porywana przez nieznanych sprawców.

Polecamy

Netflix podzielił się pierwszym zwiastunem "Winnych" i jeżeli film będzie chociażby w połowie tak zwariowany, jak zapowiedź, to warto będzie go zobaczyć. Zobaczcie go poniżej:

Fuqua jest reżyserem filmu "Winni", a scenarzystą Nic Pizzolatto. Ten jest odpowiedzialny za scenariusze do m.in. "Detektywa" od HBO. Gyllenhaal i Fuqua pełnią również role producentów.

Polecamy

Poniżej możemy przeczytać oficjalny opis produkcji "Winni" od Netflix:

Akcja filmu rozgrywa się w ciągu jednego poranka w dyspozytorni numeru alarmowego 911. Operator Joe Baylor (Gyllenhaal) próbuje uratować dzwoniącą kobietę, której grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Wkrótce jednak odkrywa, że nic nie jest takie, jakim się wydaje, a jedynym wyjściem ze skomplikowanej sytuacji jest zmierzenie się z prawdą.

Film "The Guilty" zadebiutuje już 1 października 2021 roku na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.