Winona Ryder: Byłoby świetnie, gdyby powstał drugi „Sok z żuka”

Justyna Kierzkowska
15.06.2016 09:40
Winona Ryder: Byłoby świetnie, gdyby powstał drugi „Sok z żuka” Fot. kadr z wideo

Aktorka, która zagrała w produkcji Tima Burtona, postanowiła skomentować doniesienia o drugiej części filmu. Co powiedziała o nowym projekcie studia Warner Bros?

Pierwsze doniesienia o tym, że druga część słynnego filmu nakręconego w 1988 przez Tima Burtona, pojawiły się pod koniec 2014 roku. Ostatecznie reżyser, przy okazji swojego najnowszego obrazu „Osobliwy domu Pani Peregrine” przyznał, że po 28 latach ma zamiar stworzyć sequel „Soku z żuka”. Chociaż potwierdził, że obraz jest w planach, został zatwierdzony przez ekipę Warner Bros i ma nawet gotowy scenariusz, to jednak dzień później studio zaprzeczyło tym doniesieniom. Nie ma też bliższych szczegółów na temat obsady.

Na razie nie widomo, czy w rolę tajemniczego i ekscentrycznego upiora ponownie wcieli się Michael Keaton. Na temat produkcji postanowiła się za to wypowiedzieć Winona Ryder, która w do tej pory jedynej części zagrała Lydię Deetz, córkę Delii (Catherine O'Hara) i Charlesa (Jeffrey Jones), którą chciał poślubić Beetlejuice.

Naprawdę nie mam pojęcia, co się dzieje z tym projektem. Oczywiście, to ikoniczny film i w odpowiedni sposób może powstać tylko przy udziale Tima Burtona i Michaela Keatona. Jest coś, co wciąż rozbrzmiewa w tym filmie, coś interesującego. Myślę, że byłoby świetnie, gdyby udało się to zrealizować, jeśli będą odpowiednie okoliczności.

Dodała też, że pomysły zrealizowania sequeli znanych filmów, które ostatnio są bardzo modne, sprawiają, że zaczyna zdawać sobie sprawę ze swojego wieku.

Boże, czujesz się staro, kiedy widzisz, że robią programy telewizyjne, sequele czy odtwarzają rzeczy, które Ty już robiłeś. To jednocześnie bardzo pochlebne, ale także bardzo upokarzające, naprawdę. Słyszałam ostatnio, ze kolejny raz robią „Małe kobietki”. Już moje były piątą ekranizacją tej książki, więc uznania dla Luisy May Alcott.

Chcielibyście, żeby w drugiej części Soku z żuka pojawiła się Winona Ryder?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.