Włoska adaptacja "Pinokia" otrzymała oficjalny zwiastun. Kiedy premiera?

25.11.2019 15:55
Włoska adaptacja "Pinokia" otrzymała oficjalny zwiastun. Kiedy premiera? Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Pinokio"/ 01Distribution

W sieci ukazał się pełny zwiastun włoskiej adaptacji popularnej bajki o drewnianym chłopcu. Kiedy nowy "Pinokio" ukaże się w kinach?

"Pinokio" to ponadczasowa opowieść autorstwa Carla Collodiego, która na przestrzeni lat doczekała się wielu adaptacji. Na ekrany kin zmierza właśnie najnowsza, włoska wersja. Kiedy nowy "Pinokio" zawita w światowych kinach?

"Pinokio" - pełny zwiastun włoskiej adaptacji

Pełny zwiastun włoskiego "Pinokia" prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

"Pinokio" to historia drewnianej lalki stworzonej przez mężczyznę imieniem Geppetto. Tytułowy Pinokio ożywa i marzy o zostaniu prawdziwym chłopcem. Jego znakiem rozpoznawczym jest nos, który rośnie ilekroć ten skłamie.

Przeczytaj także

Reżyserem włoskiej adaptacji "Pinokia" jest Matteo Garrone. W filmie wystąpią Roberto Benigni, Rocco Papaleo, Massimo Ceccherini, Matilda De Angelis, Alida Baldari Calabria i Gigi Proietti. Światową premierę zaplanowano na 25 grudnia 2019 roku. Na obecną chwilę nie wiadomo niestety, czy "Pinokio" ukaże się również w polskich kinach.

Zobacz też: Tom Hiddleston ponownie wśród Avengers. Zobaczcie zdjęcia aktora z Hulkiem i Kapitanem Ameryką

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.