„Wonder Woman 2”: pierwsze wideo, zdjęcia Gal Gadot w kostiumie i nowe wieści z planu sequela

Natalia Hluzow
18.06.2018 16:55
„Wonder Woman 2”: pierwsze wideo, zdjęcia Gal Gadot w kostiumie i nowe wieści z planu sequela Fot. kadr z filmu "Liga Sprawiedliwości"

Kogo zagra Pedro Pascal? Czy Chris Pine naprawdę powróci jako Steve Trevor? I co możemy zobaczyć w pierwszym wideo i na zdjęciach z planu „Wonder Woman 2”? W sieci pojawiła się kolejna porcja informacji o filmie.

Wyczekiwany sequel „Wonder Woman” trafi do kin dopiero z końcem 2019 roku, ale rozpoczęcie prac na planie już teraz zaowocowało prawdziwym wysypem informacji na temat nadchodzącego filmu. Na początek ujawniono oficjalne logo i tytuł, który brzmi „Wonder Woman 1984”, oraz zaprezentowano pierwsze fotosy przedstawiające Dianę Prince i Steve’a Trevora. W ramach drugiej porcji wieści o „Wonder Woman 2”, świat obiegły fanowskie filmiki z planu, kolejne oficjalne zdjęcia oraz informacje na temat obsady.

Gal Gadot w kostiumie Wonder Woman

W sobotę, 16 czerwca 2018, pierwsze zdjęcie w kostiumie z sequela „Wonder Woman” na swoim oficjalnym instagramowym profilu umieściła sama Gal Gadot. Wygląd aktorki niewiele różni się od tego, jak Diana Prince prezentowała się w poprzednich filmach DCEU, ale i tak cieszy oczy i serca fanów tej wyjątkowej superbohaterki.

„Wonder Woman 2”: kogo zagra Pedro Pascal?

Jednym z najciekawszych obsadowych ogłoszeń odnośnie 2. części „Wonder Woman” jest zdecydowanie informacja o udziale Pedro Pascala w filmie. Gwiazda seriali „Narcos” i „Gra o tron” ma się wcielić w boga pod przykrywką. Tak przynajmniej twierdzi użytkownik Twittera znany jako DanielRPK:

Jeśli informacja ta zostanie potwierdzona, Pascal będzie następcą Davida Thewlisa, który portretował ziemskie wcielenie Aresa w pierwszej części filmu.

Chris Pine powróci jako prawdziwy Steve Trevor?

Ten sam użytkownik Twittera podzielił się również informacją na temat tajemniczego powrotu Chrisa Pine’a, którego postać – Steve Trevor – zginęła w filmie „Wonder Woman” w trakcie I wojny światowej. Mimo różnych spekulacji i domysłów, Pine ma ponoć powrócić jako prawdziwy ukochany Diany Prince. W jaki sposób scenarzystom uda się wytłumaczyć ten nieprawdopodobny powrót po niemal 70 latach? I czy publiczność będzie skłonna kupić to wytłumaczenie? Na te wieści przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać… Jednak staje się coraz bardziej pewne, że Diana i Steve naprawdę spotkają się w sequelu.

„Wonder Woman 2”: Bunt i zamieszki na planie

Za sprawą wścibskich fanów możemy przyjrzeć się też pierwszym klipom i zdjęciom z planu „Wonder Woman 2”. Miłośnicy Cudownej Kobiety uwiecznili zamieszki na ulicach, w których udział biorą Diana Prince i Steve Trevor, a także ekspresowy bieg superbohaterki, którego mógłby jej pozazdrościć nawet Flash.

Kolejne informacje na temat „Wonder Woman 2” pojawią się zapewne podczas tegorocznego Comic Con w San Diego, choć podczas panelu Warner Bros. bez wątpienia będzie królować „Aquaman”, gdyż trafi na ekrany jako pierwszy - już 21 grudnia 2018 roku. Premiera sequela „Wonder Woman” zapowiedziana została na 1 listopada 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.