18.06.2018 16:55

„Wonder Woman 2”: pierwsze wideo, zdjęcia Gal Gadot w kostiumie i nowe wieści z planu sequela

Kogo zagra Pedro Pascal? Czy Chris Pine naprawdę powróci jako Steve Trevor? I co możemy zobaczyć w pierwszym wideo i na zdjęciach z planu „Wonder Woman 2”? W sieci pojawiła się kolejna porcja informacji o filmie.

Wonder Woman
foto: kadr z filmu "Liga Sprawiedliwości"

Wyczekiwany sequel „Wonder Woman” trafi do kin dopiero z końcem 2019 roku, ale rozpoczęcie prac na planie już teraz zaowocowało prawdziwym wysypem informacji na temat nadchodzącego filmu. Na początek ujawniono oficjalne logo i tytuł, który brzmi „Wonder Woman 1984”, oraz zaprezentowano pierwsze fotosy przedstawiające Dianę Prince i Steve’a Trevora. W ramach drugiej porcji wieści o „Wonder Woman 2”, świat obiegły fanowskie filmiki z planu, kolejne oficjalne zdjęcia oraz informacje na temat obsady.

Gal Gadot w kostiumie Wonder Woman

W sobotę, 16 czerwca 2018, pierwsze zdjęcie w kostiumie z sequela „Wonder Woman” na swoim oficjalnym instagramowym profilu umieściła sama Gal Gadot. Wygląd aktorki niewiele różni się od tego, jak Diana Prince prezentowała się w poprzednich filmach DCEU, ale i tak cieszy oczy i serca fanów tej wyjątkowej superbohaterki.

„Wonder Woman 2”: kogo zagra Pedro Pascal?

Jednym z najciekawszych obsadowych ogłoszeń odnośnie 2. części „Wonder Woman” jest zdecydowanie informacja o udziale Pedro Pascala w filmie. Gwiazda seriali „Narcos” i „Gra o tron” ma się wcielić w boga pod przykrywką. Tak przynajmniej twierdzi użytkownik Twittera znany jako DanielRPK:

Jeśli informacja ta zostanie potwierdzona, Pascal będzie następcą Davida Thewlisa, który portretował ziemskie wcielenie Aresa w pierwszej części filmu.

Chris Pine powróci jako prawdziwy Steve Trevor?

Ten sam użytkownik Twittera podzielił się również informacją na temat tajemniczego powrotu Chrisa Pine’a, którego postać – Steve Trevor – zginęła w filmie „Wonder Woman” w trakcie I wojny światowej. Mimo różnych spekulacji i domysłów, Pine ma ponoć powrócić jako prawdziwy ukochany Diany Prince. W jaki sposób scenarzystom uda się wytłumaczyć ten nieprawdopodobny powrót po niemal 70 latach? I czy publiczność będzie skłonna kupić to wytłumaczenie? Na te wieści przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać… Jednak staje się coraz bardziej pewne, że Diana i Steve naprawdę spotkają się w sequelu.

„Wonder Woman 2”: Bunt i zamieszki na planie

Za sprawą wścibskich fanów możemy przyjrzeć się też pierwszym klipom i zdjęciom z planu „Wonder Woman 2”. Miłośnicy Cudownej Kobiety uwiecznili zamieszki na ulicach, w których udział biorą Diana Prince i Steve Trevor, a także ekspresowy bieg superbohaterki, którego mógłby jej pozazdrościć nawet Flash.

Kolejne informacje na temat „Wonder Woman 2” pojawią się zapewne podczas tegorocznego Comic Con w San Diego, choć podczas panelu Warner Bros. bez wątpienia będzie królować „Aquaman”, gdyż trafi na ekrany jako pierwszy - już 21 grudnia 2018 roku. Premiera sequela „Wonder Woman” zapowiedziana została na 1 listopada 2019 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Wonder Woman Wonder Woman 1984