"Wonder Woman 84" z przeniesioną datą premiery przez koronawirusa. "Tenet" Nolana bez zmian

25.03.2020 09:38
"Wonder Woman 84" z przeniesioną datą premiery przez koronawirusa. "Tenet" Nolana bez zmian Fot. shutterstock.com

Warner Bros. podzielił się informacjami dotyczącymi daty premier swoich największych letnich blockbusterów. Niestety, "Wonder Woman 84" pojawi się później, niż planowano.

Panująca na świecie pandemia koronawirusa jest jednym z najgorszych koszmarów filmowców na całym świecie - zamknięte kina, zawieszenie zdjęć do filmów i seriali, opóźnione premiery i miliardowe starty dla wytwórni, które będą przez najbliższe lata odrabiać straty. Dlatego chyba nikogo nie zaskoczy informacja o tym, że Warner Bros. postanowił przenieść premierę "Wonder Woman 84" o kilka miesięcy.

Wonder Woman 84 z opóźnioną datą premiery

Jak podaje portal Deadline, "Wonder Woman 84" pojawi się w kinach w sierpniu, a nie jak wcześniej planowano w czerwcu - a konkretnie 14 sierpnia 2020 roku. Informację potwierdziła też sama Gal Gadot, która napisała na Twitterze:

W tych mrocznych i przerażających czasach czekam na jasną przyszłość - taką, gdzie znów możemy się cieszyć z potęgi kina. Przenosimy nasz film "Wonder Woman 84" na 14 sierpnia 2020 roku. Mam nadzieję, że wszyscy są bezpieczni. Przesyłam wam moją miłość.

Przeczytaj także

Niecały miesiąc wcześniej w kinach pojawi się natomiast "Tenet" Christophera Nolana, nowy film o specjalnych agentach potrafiących "działać w czasie". Główne role w produkcji zagrają John David Washington ("Gracze" od HBO i "BlacKkKlansman" Spike'a Lee) i Robert Pattinson (saga "Zmierzch", nadchodzący "The Batman").

Wciąż nie wiemy zbyt dużo na temat fabuły nowego filmu Nolana, ponieważ opisy udostępnione przez twórców i zwiastun zbyt wiele na jej temat nie zdradzają. Wiemy jedynie, że na razie "Tenet" ma zadebiutować w kinach 17 lipca 2020 roku. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.