"Wonder Woman" doczeka się spin-offu? Głównymi bohaterkami będą Amazonki

10.12.2019 08:58
"Wonder Woman" doczeka się spin-offu? Głównymi bohaterkami będą Amazonki Fot. kadr z filmu "Wonder Woman"/Warner Bros.

W sieci pojawiły się nowe informacje z odbywającego się w Brazylii CCXP19, na którym podobno zapowiedziano powstanie spin-offu "Wonder Woman" z Amazonkami w rolach głównych. 

"Wonder Woman" było swojego rodzaju ratunkiem dla całego filmowego uniwersum DC. Produkcja z Gal Gadot w roli głównej nie tylko zarobiła setki milionów dolarów w box-offisie, ale także była ciepło przyjęta przez krytyków. Od tamtego czasu twórcy wracają na prostą, a kolejne filmy, czyli "Aquaman" i "Shazam!" również odniosły sukcesy komercyjne i artystyczne.

Wonder Woman doczeka się spin-offu?

Niedziwne więc, że Warner Bros. postanowił postawić na spin-offy właśnie tych produkcji, a nie kolejne odsłony przygód Supermana, czy próby opowiedzenia historii Flasha albo Cyborga. Na odbywającym się niedawno CCXP19 dowiedzieliśmy się bowiem, że reżyserka "Wonder Woman" Patty Jenkins będzie producentką filmu o Amazonkach z Themisciry.

Zobacz także: "Wonder Woman 1984": klimat lat 80., odniesienia do komiksów i powrót Steve'a w pierwszym zwiastunie filmu

Informację na temat tego niespodziewanego spin-offu "Wonder Woman" przekazał brazylijski dziennikarz M.P. Morales, który nie zdradził jednak więcej szczegółów na temat produkcji:

Na razie nie jest to oficjalnie potwierdzona informacja, więc nowe doniesienia powinny być traktowane z dystansem. Jednak niskobudżetowy spin-off "Wonder Woman" jest prawdopodobny - w końcu Warner Bros. zapowiedziało w 2019 roku, że nie tylko powstanie sequel "Aquamana", ale też horror "The Trench". Ten opowie o mieszkańcach głębin, których przez chwilę widzieliśmy w produkcji o Arthurze Currym. 

Na razie oficjalnie zapowiedzianymi filmami DC są "Birds of Prey", "Wonder Woman 1984", "The Batman", "The Suicide Squad" i "Aquaman 2". 

Zobacz także: Filmy Marvela i DC na 2020 rok. Które produkcje zobaczymy w przyszłym roku?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.