Wonder Woman i jej mała fanka. Urocze wideo

Sergiusz Kurczuk
25.07.2017 13:22
Wonder Woman i jej mała fanka. Urocze wideo

W sieci pojawiło się wzruszające nagranie z San Diego Comic con 2017, na którym odtwórczyni Wonder Woman pociesza wzruszoną fankę superbohaterki.

Comic Con to duże emocje dla każdego geeka. To jedyny moment, w którym popkulturowi bogowie zastępują na ziemię i spotykają się ze zwykłymi śmiertelnikami. Na konwentach można spotkać największych twórców komiksów, filmów i seriali, a także przez kilka dni poczuć się jak prawdziwy superheros, zakładając na siebie jaskrawy spandeks. Na San Diego Comic Con 2017 jedną z największych atrakcji był panel dyskusyjny poświęcony filmowi „Liga Sprawiedliwości”. Zaprezentowano trailer nadchodzącej megaprodukcji oraz odbyła się rozmowa z Benem Affleckiem (Batman), Jasonem Momoą (Aquaman), Ezrą Millerem (The Flash), Rayem Fisherem (Cyborg) i Gal Gadot (Wonder Woman).

Kamera magazynu „Variety” zarejestrowała moment, w którym do Gadot podeszła mała dziewczynka. Fanka aktorki miała na sobie kostium Wonder Woman. Nieśmiało poprosiła o autograf i rozpłakała się.

Gwiazda zareagowała na łzy dziecka. Złapała ją za rękę i powiedziała: „Teraz jesteśmy przyjaciółkami, więc nie ma powodu, żeby płakać, prawda? Jesteśmy razem”. Zachęciła też dziewczynkę do uśmiechu. Na zdarzenie zareagowali też inni członkowie obsady. Wzruszony Ben Affleck stwierdził, że cała sytuacja jest urocza. Natomiast Ezra Miller pocieszał dziecko: „Jesteś wojowniczką. To, że płaczesz, czyni cię wielką wojowniczką. Przyłącz się do Ligi Sprawiedliwości, kiedy tylko będziesz gotowa”.

Nagranie rozeszło się po sieci i podekscytowani fani „Ligi Sprawiedliwości” nie mogli ukryć wzruszenia. Sytuację skomentował na Twitterze reżyser filmu „Dr Strange”.

Te filmy mają sens.

Krótkie spostrzeżenie na temat kina superbohaterskiego skomentowała matka dziewczynki z nagrania.

To była moja córka. Była tak szczęśliwa ze spotkania, że się rozpłakała. Gal była dla niej bardzo miła. Wspomnienia na całe życie!

Jak widać Wonder Woman to nie tylko sukces kasowy Warner Bros., ale również pozytywne wzorce dla kobiet na całym świecie w różnym wieku. Przy okazji Gadot wykazała się wspaniałą postawą. Mogła dać dziewczynce autograf i nie zwracać uwagi na jej łzy. Swoja drogą, cały świat skupił się na małej Wonder Woman, ale chłopiec, który robił sobie zdjęcie z Affleckiem, też się rozpłakał ze wzruszenia (24 sekunda) i nikt się nim nie przejął.

„Liga Sprawiedliwości” pojawi się w polskich kinach już 17 listopada 2017 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.