World War Hulk doczeka się filmu? Marvel podobno planuje nową produkcję

22.10.2021 14:18
World War Hulk doczeka się filmu? Marvel podobno planuje nową produkcję Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Marvel Studios może chcieć powrócić do filmu o Hulku - nowe doniesienia sugerują, że powstanie produkcja na podstawie serii komiksów "World War Hulk".

Hulk doczeka się kolejnego aktorskiego filmu?

Po wielu występach w MCU, Mark Ruffalo może w końcu się doczekać swojego własnego solowego filmu z Zielonym Gigantem w roli tytułowej. W sieci pojawiły się doniesienia, że aktor mógłby wystąpić w filmowej adaptacji serii "World War Hulk", która miałaby się pojawić w 4. lub 5. Fazie MCU.

Polecamy

Geeks WorldWide twierdzi, że "World War Hulk" w wersji MCU miałby trafić do produkcji w 2022 roku, trafiając do kin w drugiej połowie 2023 lub na początku 2024 roku. To by oznaczało, że produkcja zajmie jeden ze spotów, które Disney już teraz "zarezerwował" na filmy MCU w późniejszych latach (opróżniając przy okazji wiele innych produkcji, jak np. "Thora: Love and Thunder").

Marvel od wielu lat miał problem z Hulkiem, chociażby dlatego, że współdzielił prawa do postaci ze studiem Universal. Poprzednie produkcje z udziałem Zielonego Giganta nie były ogromnymi przebojami finansowymi, przez co Disney nie mógł/nie chciał się dogadać z Universalem tak, jak z Sony w sprawie Spider-Mana. Wygląda na to, że skoro produkcja "World War Hulk" ma trafić do kin za kilka lat, to sprawa praw została w jakiś sposób załatwiona.

Polecamy

Oryginalna seria komiksów "World War Hulk" rozpoczęła się po wydarzeniach z "Planet Hulk" (przedsmak tego mieliśmy w filmie "Thor: Ragnarok"). Komiksowy Hulk staje się władcą planety Sakaar, a następnie postanawia powrócić na Ziemię, aby zemścić się na byłych przyjaciołach, którzy wysłali go w kosmos.

Trudno jest znaleźć powód, dla którego filmowy Bruce Banner/Hulk miałby wypowiedzieć wojnę Avengersom, ale scenarzyści Marvel Studios chyba lubią wyzwania.

Wiemy na pewno, że Bruce'a Bannera/Marka Ruffalo spotkamy ponownie w serialu "She-Hulk", który zadebiutuje na Disney+ w 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.