Wpadka Critics' Choice Awards: do prezentacji "Avengers: Endgame" użyto złego zdjęcia. Fani są oburzeni

13.01.2020 12:18
Wpadka Critics' Choice Awards: do prezentacji "Avengers: Endgame" użyto złego zdjęcia. Fani są oburzeni Fot. kadr z filmu "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów"/ Marvel Studios/Disney

Fani Marvela nie kryją oburzenia faktem, że twitterowy profil Critics' Choice Awards wykorzystał nieodpowiednie zdjęcie do ogłoszenia zwycięstwa filmu "Avengers: Endgame".

Podczas tegorocznego rozdania nagród Critics' Choice Awards w stronę Marvel Studios powędrowały dwie statuetki. Wielka kulminacja Infinity Sagi została doceniona jako najlepszy film akcji, zgarniając również nagrodę za najlepsze efekty specjalne. Jednak to ogłoszenie zwycięstwa "Avengers: Endgame" w serwisie Twitter wzbudziło w fanach filmu największe emocje. Wszystko z powodu nieodpowiednio dobranego zdjęcia.

Wpadka Critics' Choice Awards - do "Avengers: Endgame" użyto złego zdjęcia

Na twitterowym profilu Critics' Choice Awards pojawił się wpis ogłaszający zwycięstwo filmu braci Russo w kategorii najlepszy film akcji. Jednak fani Marvela zamiast celebrować wygraną, skupili się na krytykowaniu zdjęcia. Wykorzystano bowiem flagowe ujęcie pierwszej odsłony przygód Avengers z 2012 roku. Internet zalała fala wpisów, w których miłośnicy słynnej drużyny superbohaterów krytykują to posunięcie. Zapominają tylko o jednym szczególe.

Zobacz też: Fan Marvela odnalazł pewien duży problem z Thanosem w "Avengers: Endgame"

Tak się bowiem składa, że rzeczone ujęcie faktycznie znalazło się w filmie "Avengers: Endgame". Gdy Steve Rogers, Tony Stark, Bruce Banner i Scott Lang cofają się w czasie i lądują w Nowym Jorku 2012 roku, widzimy właśnie tę scenę. Użycie tego kadru nie było zatem błędem, a jedynie niefortunnym wyborem. W końcu czwarta odsłona "Avengers" obfituje w wiele własnych zachwycających ujęć, które można było wykorzystać.

Zobacz też: Film "Avengers: Endgame" potwierdził, że w MCU istnieje kosmiczny koński Thor

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.