"Wspaniała przygoda Billa i Teda 3": wybrano aktorki, które zagrają córki głównych bohaterów

06.06.2019 15:47
"Wspaniała przygoda Billa i Teda 3": wybrano aktorki, które zagrają córki głównych bohaterów Fot. kadr z filmu Wspaniała przygoda Billa i Teda

Już niedługo Keanu Reeves i Alex Winter powrócą jako Bill i Ted w kontynuacji przygód szalonych fanów rocka. Okazuje się, że w sequelu zobaczymy córki bohaterów. Wybrano aktorki, które je zagrają.

W 2019 roku mija dokładnie 30 lat od premiery filmu "Wspaniała przygoda Billa i Teda". Z tego powodu twórcy oraz gwiazdy kultowej komedii, postanowili powołać do życia jej 3. część. Akcja filmu będzie rozgrywać się współcześnie, więc tytułowi bohaterowie nie będą już nastolatkami, ale dorosłymi mężczyznami. Okazuje się, że w filmie zobaczymy córki Billa i Teda. Wybrano już nawet aktorki, które zagrają potomkinie Dzikich Ogierów.

"Bill And Ted 3: Face The Music" -  Samara Weaving i Brigette Lundy-Paine jako córki bohaterów

Jak podaje The Hollywood Reporter, w córki Billa i Teda wcielą się Samara Weaving i Brigette Lundy-Paine. Weaving zagra Theę Preston - córkę Billa S. Prestona. W tej roli ponownie zobaczymy Alexa Wintera. Keanu Reeves, czyli Ted "Theodore" Logan, będzie ojcem Billie granej przez Lundy-Paine.

Samara Weaving i Brigette Lundy-Paine Fot. foto: Adriana M. Barraza / WENN.com/agefotostock/East News, FayesVision / WENN.com/agefotostock/East News

O angażu aktorek wypowiedział się jeden z producentów filmu - Scott Kroopf.

Kiedy zobaczyliśmy Samarę i Brigette razem, to było jak deja vu. To było dokładnie to samo uczucie, kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy Keanu i Alexa. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że ta zabawna i wyjątkowa para dołączyła do teamu Billa i Teda.

Samara Weaving zagrała w wielu hollywoodzkich produkcjach, takich jak "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", "Opiekunka" oraz nowej wersji "Pikniku pod Wiszącą Skałą". Brigette Lundy-Paine wystąpiła między innymi w filmie "Szklany zamek" oraz serialu Netfliksa "Atypowy".

Przeczytaj także

"Bill And Ted 3: Face The Music" - kiedy premiera?

 Film trafi do kin w roku 2020. Na razie nie zdradzono żadnych szczegółów fabularnych. O produkcji 3. części "Billa i Teda" poinformowali odtwórcy głównych bohaterów w wideo opublikowanym w sieci pod koniec marca 2019 roku. Jaka rolę odegrają córki Billa i Teda? Przekonamy się za jakiś czas.

Zobacz też: Keanu Reeves zostanie w końcu gwiazdą Marvela? Aktor ma szanse wystąpić w "The Eternals" 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.