12.09.2017 14:54

Wszystkie cameo Stana Lee w filmach i serialach Marvela

Stan „The Man” Lee to ikona Marvel Comics. Dzięki niemu powstali najważniejsi superbohaterowie wydawnictwa. Aby uczcić jego osobę, twórcy ekranizacji komiksów zapraszają go do występów gościnnych. Oto lista wszystkich cameo Stana Lee. 

Stan Lee, Spider-Man, Iron Man
foto: EastNews/FR171005 AP

Każdy fan filmowego uniwersum Marvela czeka na moment, w którym na ekranie pojawi się Stan Lee. To już stało się małą tradycją filmowców, którzy biorą na warsztat kolejne komiksy z Domu Pomysłów. Lee wystąpił gościnnie w prawie wszystkich produkcjach opartych na przygodach komiksowych superbohaterach Marvela. Oczko puszczone do widzów tak silnie wpisało się proces tworzenia kolejnych produkcji, że Stan ma już za sobą występ w kolejnych 5-ciu filmach, które dopiero ukażą się w przyszłych miesiącach.

Być może niebawem na ekranach kin pojawi się film biograficzny o wielkim twórcy komiksowym. Jest już nawet kandydat do głównej roli. Póki co, musimy się zadowolić gościnnymi występami Stana. Postanowiliśmy zebrać wszystkie cameo Lee w jednym miejscu i zaprezentować Wam w naszym zestawieniu. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: TOP Stan Lee