Wszystkie sceny po napisach z filmów Marvel Studios w jednym wideo

Sergiusz Kurczuk
13.04.2018 15:28
Wszystkie sceny po napisach z filmów Marvel Studios w jednym wideo Fot. kadr z filmu Avengers

Sceny po napisach w filmach Marvela to już tradycja bez której fani nie mogliby się obejść.

Marvel Cinematic Universe w roku 2018 obchodzi swoje 10 urodziny. Przez tę dekadę wiele wydarzyło się w życiach superbohaterów, a jaszcze więcej ich fanów. Niektóry zdążyli się wychować na produkcjach Marvel Studios. Jednym ze wspólnych elementów produkcji dziejących się w filmowym świecie Marvela są dodatkowe sceny, pojawiające się po lub w trakcie napisów. Niektórzy je wyśmiewają, inni nimi gardzą, ale dla wielu widzów ukryte sceny są jak wisienka na torcie. W niektórych filmach jest jeden bonus, w innych kilka. Zazwyczaj sceny są humorystyczne, ale wiele z nich zapowiada również przyszłe wydarzenia, które pojawią się w kolejnych produkcjach. W sieci pojawiła się kompilacja zbierająca (prawie) wszystkie ukryte sceny w jednym wideo.

Sceny po napisach w filmach Marvela

Na kanale YouTube FilmIsNow Movie Bloopers & Extras pojawiło się zestawienie scen po napisach z 17 filmów Marvel Studios. Z oczywistych powodów brakuje „Black Panthera”, który nie miał jeszcze premiery na DVD. Wideo trwa ponad 20 minut. Jeśli nie byliście w stanie wysiedzieć w kinie do zapalenia się świateł albo nie pamiętacie dodatkowych fragmentów, to koniecznie obejrzyjcie ten materiał. 

Autorzy kompilacji ułożyli sceny w chronologicznej kolejności. Już 25 kwietnia 2018 roku będziemy mieli okazję zobaczyć kolejne ponapisowe bonusy. Na pewno nie zabraknie ich w filmie „Avengers: Infinity War”. W tym roku pojawi się jeszcze jeden film Marvel Studios. Mowa o „Ant-Man and the Wasp”. Premiera produkcji o najmniejszych herosach świata została zaplanowana na 3 sierpnia 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.