Wulgarne i sprośne zakonnice w zwiastunie „The Little Hours”

Robert Skowronski
19.04.2017 10:32
Wulgarne i sprośne zakonnice w zwiastunie „The Little Hours” Fot. kadr z wideo

Te siostrzyczki nie są święte i mają o czym opowiadać przy konfesjonale. Zobaczcie nowy zwiastun filmu „The Little Hours”.

Film, w którym habit przywdziewają seksowne Alison Brie, Aubrey Plaza oraz Kate Micucci, miał swoją premierę w styczniu 2017 roku podczas Sundance Film Festival. Obraz trafi do regularnej dystrybucji 30 czerwca 2017 roku - na dany moment nic nie wiadomo na temat tego czy pojawi się również w polskich kinach.

Reżyserem i scenarzystą „The Little Hours” jest Jeff Baena, twórca filmów „Joshy” i „Life After Beth” (w obu wystąpiła Aubrey Plaza). W nowej komedii oprócz wymienionych wcześniej pań wystąpią także Dave Franco, John C. Reilly, Molly Shannon, Fred Armisen czy też Jemima Kirke. A o czym opowie film?

Zakonnice żyją sobie w swoim średniowiecznym zakonie i popadają w rutynę. Rozrywką dla nich jest szpiegowanie innych i zwymyślanie osób dbających o porządek. Po wyjątkowo wulgarnej sesji wyzwisk ojciec Tommasso (John C. Reilly) rekrutuje nowego pracownika o imieniu Massetto (Dave Franco). Młody i przystojny chłopak zostaje przedstawiony siostrom jako głuchoniemy, aby osłabić ich pokusy. Jednak i tak staje się obiektem seksualnego pożądania.

Odwróćcie święte obrazki na drugą stronę, szykujcie się do tego, że następnego dnia czeka Was rachunek sumienia i sprawdźcie zwiastun „The Little Hours”, które przez katolickie portale i periodyki jest określane jako „zwykły śmieć”:

Aubrey Plaza do spółki z Liz Destro jest producentką filmu. Tak zaś prezentuje się plakat nadchodzącej premiery:

poster Fot. foto: materiały prasowe
Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.