Wybierz własne zakończenie w krótkometrażowym filmie „Cool”
Sergiusz Kurczuk
04.10.2017 14:36
Wybierz własne zakończenie w krótkometrażowym filmie „Cool” Fot. materiały promocyjne

W tym filmie od widza zależy, jak potoczą się wydarzenia na ekranie. Sprawdź, jak Twoje decyzje wpłyną na losy bohaterów „Cool”. 

Film, w którym od naszych decyzji zależy zakończenie jeszcze, niedawno wydawał się pomysłem rodem z produkcji science fiction. Jednak nowoczesne technologie pozwalają twórcom na coraz ciekawsze eksperymenty. W sieci pojawiła się właśnie najnowsze produkcja krótkometrażowa, której autorem jest Alex J. Mann. Filmowiec postanowił stworzyć interaktywny film, w którym na losy bohaterów ma widz. Tak narodził się „Cool”, do którego plakat możecie obejrzeć poniżej. 

cool-short-film2-1 Fot. foto: materiały prasowe

Fabuła, zgodnie z tytułem, ma związek z temperaturą. W „Cool” widzimy termostat, który w niewyjaśniony sposób posiadł świadomość. Jak to zwykle ze złymi maszynami bywa, postanowił sterroryzować młodą parę. Termostat manipuluje temperaturą domu, tym samym próbując rozbić związek głównych bohaterów. W filmie są trzy możliwe zakończenia. To, jak skończy się „Cool”, zależy więc od naszych decyzji podczas seansu. Całą produkcję Manna możecie obejrzeć za darmo. Podejmiecie wyzwanie?

Przeczytaj także

W krótkometrażowym filmie wystąpili Elisabeth Hower, Dan J. Johnson, Tristan Clopet oraz Gabby Shulman. Mann oprócz reżyserii pomógł też przy scenariuszu, którego autorem jest K. Adam Bloom. To nie pierwsza produkcja Manna. W 2016 roku stworzył horror z emotikonkami w tle zatytułowany „Wink”. Jeśli nie boicie się sprawdzić, czy jest lepszy niż zbierająca same negatywne recenzje animacja „Emotki. Film to kliknijcie TUTAJ.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.