31.10.2018 14:57

Wybrano nowych Bonnie i Clyde'a. Kto zagra główne role w filmie "Love Is a Gun"?

"Love Is a Gun" to nowa wersja słynnej historii pary przestępców znanych jako Bonnie i Clyde. Twórcy filmu wybrali już aktorów, którzy wcielą się w tytułowych bohaterów.

Wybrano nowych Bonnie i Clyde'a. Kto zagra główne role w filmie "Love Is a Gun"?
foto: kadr z filmu Bonnie i Clyde

Clyde Barrow i Bonnie Parker przeszli do historii nie tylko serią napadów na banki w latach 30. XX wieku, ale przede wszystkim z powodu filmu "Bonnie i Clyde" z 1967 roku. Już niedługo zobaczymy nową wersję romantycznej opowieści z czasów wielkiego kryzysu w USA. Hiszpański reżyser Kike Maíllo znany z filmu "Toro" jest odpowiedzialny za film zatytułowany "Love Is a Gun". Twórcy produkcji wybrali już aktorów, którzy zagrają tytułowych przestępców. Kto się w nich wcieli?

"Love Is a Gun" - nowa wersja "Bonnie i Clyde" z Chloë Grace Moretz i Jackiem O'Connellem

Film Arthura Penna z Warreemn Beattym i Faye Dunaway w rolach głównych należy do klasyki kina. Chociaż o Bonnie i Clydzie powstawały potem inne produkcje, żadna nie jest uznawana za tak świetny film, jak "Bonnie i Clyde" z 1967 roku.

Czy "Love Is a Gun" zmieni ten stan rzeczy? Tego na razie nie wiemy. Znamy jednak tożsamość aktorów, którzy zagrają słynną parę. Jak podaje serwis Variety, do obsady zaangażowano Chloë Grace Moretz i Jacka O'Connella.

Chloë Grace Moretz i Jack O’Connell

Moretz jest znana z takich produkcji jak "Kick-Ass", "Carrie" czy niedługo debiutująca "Suspiria". O'Connella powinni kojarzyć wszyscy widzowie serialu "Bezbożnicy" oraz filmów "Niezłomny" czy "Tulipanowa gorączka". Fabuła "Love Is a Gun" zostanie oparta na książce Jeffa Guinna "Go Down Together: The True, Untold Story of Bonnie and Clyde". Scenariuszem produkcji zajmie się Sheldon Turner znany z filmów "W chmurach", "X-Men: Pierwsza klasa" czy "Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek".

"Love Is a Gun" - kiedy premiera?

W "Love Is a Gun" zobaczymy serię przestępstw, które Barrow i Parker popełnili w latach 1931-35. Para podróżowała przez Stany Zjednoczone, napadając na banki i dokonując licznych kradzieży. Przypisuje się im morderstwo 9 policjantów. Wpadli w Luizjanie, gdzie zostali zastrzeleni przez funkcjonariuszy prawa. Na razie nie wiadomo, kiedy film opowiadający ich historię trafi na duży ekran.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Suspira