Wyciekł opis kolejnego zwiastuna „Ligi sprawiedliwości”?

Kamil Dachnij
26.06.2017 11:18
Wyciekł opis kolejnego zwiastuna „Ligi sprawiedliwości”? Fot. kadr z filmu

Po ogromnym sukcesie „Wonder Woman”, kolejny film ze stajni DC ma spore szanse na powodzenie. W sieci krążą plotki o tym, jak będzie wyglądał drugi trailer „Ligi sprawiedliwości”. 

Pewien użytkownik Reddita twierdzi, że widział już nowy zwiastun nadchodzącej superprodukcji DC, który ma zostać pokazany po raz pierwszy na San Diego Comic Con. Największą rewelacją jest fakt, że ma się w nim pojawić Superman, który jak doskonale pamiętamy wyzionął ducha na końcu „Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości”. Oczywiście wszyscy zaznajomieni z komiksami wiedzą, jaki los spotkał superbohatera po morderczej walce z Doomsdayem. Oto rzekomy opis 2. zwiastuna „Ligi Sprawiedliwości”:

Materiał rozpoczyna się ujęciem Batmana rekrutującego Flasha, a zaraz po tej scenie pojawia się nowe logo DC. Następnie Bruce rozmawia z Dianą w jakimś muzeum. Widzimy przygnębionego Cyborga przemierzającego korytarz szkoły średniej (najprawdopodobniej używa jakiegoś projektora holograficznego, by móc wtopić się w otoczenie), któremu towarzyszy głos Victora mówiący: "Nigdy się o to nie prosiłem. Nie chciałem być tym czymś".

Później widzimy Aquamana w Atlantydzie rozmawiającego z Vulko (Willem Dafoe) o swoim przeznaczeniu. Dostrzegamy motherbox strzeżony przez atlantydzkich żołnierzy, który po nieoczekiwanym ataku zostaje skradziony przez Steppenwolfa. Aquaman płynie za nim i unika topora rzuconego w jego stronę.

Przechodzimy do Batmana, Wonder Woman, Flasha i Cyborga, którzy w tunelu zostają otoczeni przez jakieś demony. Następnie miejsce zostaje zalane wodą i pojawia się Aquaman, który ratuje drużynę. Bohater sam prosi Batmana o pomoc. Drużyna wkracza do jaskini Człowieka Nietoperza, gdzie dowiadują się, że stwory porywają naukowców. Wonder Woman pyta o plan, a Flash prosi Alfreda, by ten go obsłużył. Lokaj jednak wychodzi bez słowa.

Otrzymujemy później montaż z Wonder Woman starającą się dosięgnąć swojego miecza (wszystko w slow morion), a Flash jej w tym pomaga. Widzimy również walkę Aquamana z Cyborgiem i Bruce'em; ochronę statku zwiadowczego przez Aquamana, Wonder Woman i Flasha; Batmana wpadającego na wspomniane wcześniej demony; Steppenwolfa przygniatającego Wonder Woman oraz Cyborga znajdującego się na boisku.

Dalej Flash żartuje sobie z Cyborga i porównuje go do blaszaka. Po napisie Liga Sprawiedliwości widzimy Batmana kierującego się w stronę jakiegoś statku, gdy nagle pojawia się ubrany na czarno Superman, z brodą, dłuższymi włosami i świecącymi na czerwono oczyma. W tle widzimy ogień i opadający popiół, a spojrzenie Batmana wyraża ogromne zdziwienie na widok Supermana.

Opis jest bardzo długi, ale Umberto Gonzalez z The Wrap wskazuje jednak na to, że nie wydaje się zbyt dokładny. Zatem póki co powinniśmy go brać z przymrużeniem oka. Przypomnijmy, że „Liga sprawiedliwości” trafi do kin 17 listopada 2017 roku. Jego reżyserami są Zack Snyder oraz Joss Whedon, który zastąpił niedawno tego pierwszego, aby dokręcić szereg nowych scen. W filmie zobaczymy Bena Afflecka, Gal Gadot, Jasona Momoę, Ezrę Millera, Henry’ego Cavilla, Ray Fishera, Amber Heard, J.K. Simmonsa, Jeremy’ego Ironsa, Willema Dafoe, Diane Lane, Jessego Eisenberga oraz Amy Adams. Autorem scenariusza jest Chris Terrio, który był, o zgrozo, twórcą skryptu do „Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości”

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.