Wyciekł zwiastun filmu „X-Men: Dark Phoenix”

Sergiusz Kurczuk
26.09.2018 10:15
Wyciekł zwiastun filmu „X-Men: Dark Phoenix” Fot. kadr z filmu X-Men: Apocalypse

X-Men powracają! Co prawda nieoficjalnie, ale fani mutantów Marvela nie powinni narzekać. 

Na kolejną część historii o X-Men w reżyserii Simona Kinberga zatytułowaną „X-Men: Dark Phoenix”, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale w końcu możemy obejrzeć zwiastun tej produkcji. Na razie nie do końca legalnie, bo materiał, który trafił do sieci, został zarejestrowany przez widza podczas prezentacji najnowszych tytułów od studia Fox w rosyjskim Petersburgu. Jak prezentuje się pierwszy zwiastun najnowszego filmu o X-Men?  

„X-Men: Dark Phoenix” - przeciek zwiastuna filmu

Nagranie jest niestety w kiepskiej jakości i niektórych fragmentów nie jest nam dane zobaczyć, ale spora część materiału jest łatwa do zidentyfikowania. Wideo bardzo szybko rozprzestrzeniło się po sieci. 

Ponownie widzimy dobrze znanych bohaterów. Potwierdziły się wszelkie doniesienia z planu. Jest zarówno zapowiadana scena pogrzebu, jak i nowe kostiumy X-Men, które nawiązują do pierwszych komiksowych uniformów drużyny, oraz strojów, które pojawiły się w serii „New X-Men”. Całość została zilustrowana utworem grupy The Doors pod tytułem „The End”. Piosenka odnosi się zarówno do wydarzeń ukazanych w filmie, jak i przyszłości adaptacji komiksów o X-Men, które niebawem przejdą w ręce Disneya

„X-Men: Dark Phoenix” - kiedy premiera?

Film miał być gotowy na koniec roku 2018, ale wiosną Fox ogłosił przesunięcia premier wielu filmów na późniejszy termin. Prawdopodobnie wiązało się to z przejęciem przez Disneya studia 21th Century Fox. W pewnym momencie pojawiły się nawet głosy, że prace nad filmem porzucono. Na szczęście fani serii prowadzonej od roku 2000 obejrzą jeszcze jedną produkcję o X-Men i (prawdopodobnie) dwa spin-offy z mutantami w roli głównej. Premiera filmu została zaplanowana na 14 lutego 2019 roku. „New Mutants” trafią do kin 2 sierpnia tego samego roku. Pod koniec roku ma się też pojawić solowy film o Gambicie. Oficjalne wydanie zwiastuna „X-Men: Dark Phoenix” to zapewne kwestia kilku dni. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.