04.01.2019 13:08

Wyciekła grafika z "Toy Story 4". Co zdradza na temat kontynuacji animacji studia Pixar?

Już za kilka miesięcy studio Pixar zaprezentuje światu czwartą część słynnej animowanej serii "Toy Story". W sieci pojawiła się grafika promująca film. Co mówi na temat fabuły?

Toy Story 4
foto: kadr z filmu Toy Story 4

Chociaż do premiery "Toy Story 4" zostało stosunkowo niewiele czasu, twórcy trzymają szczegóły filmu w tajemnicy. Na razie zaprezentowano jedynie dwa teasery, w których powrócili dobrze znani bohaterowie, jak i zupełnie nowe postacie. Fani jednak nie śpią i w do sieci wrzucono grafikę promocyjną, na której możemy zobaczyć drastyczną zmianę jednej z bohaterek. Czego jeszcze możemy się dowiedzieć z nowego materiału promującego "Toy Story 4"?

"Toy Story 4" - przeciek grafiki promującej film

W mediach społecznościowych bez problemu można znaleźć obrazek z rosyjskim podpisem, który trafił do sieci na początku 2019 roku. Widzimy na nim trójkę dobrze znanych postaci oraz zupełnie nowego bohatera. W stronę odbiorcy biegną kowboj Chudy, Buzz Astral oraz pasterka Bo Peep. Co ciekawe ukochana szeryfa nie ma na sobie charakterystycznej sukienki i czepka. Zamiast tego ukazano ją w dynamicznej pozie w samej bieliźnie. Nie zabrakło też Forky'ego - nowej zabawki, którą zobaczymy na ekranie.

Obrazek pochodzi z oficjalnego rosyjskiego kalendarza, który wzbogacono krótkim opisem filmu. Co nowego na temat "Toy Story 4" zdradza notka?

"

Od kiedy Andy poszedł na studia, zabawki przeprowadziły się do nowego domu, gdzie mieszka dziewczynka imieniem Bonnie. Jej pierwszy dzień w przedszkolu rozpocznie nowe przygody, podczas których zobaczymy nowe zabawki, pewnych starych przyjaciół i nawet historię miłosną. "

Opis jest oczywiście niezwykle enigmatyczny. Nowa zabawka to oczywiście ręcznie robiony Forky, którego poznaliśmy w pierwszej zapowiedzi filmu. Romans może rozegrać się pomiędzy Chudym i pasterką. Według pierwszych opisów fabuły akcja ma się skupiać na poszukiwaniach zaginionej Bo Peep. Czyżby w 4. części powrócił szalony kolekcjoner zabawek Al McWhiggin? A może ponownie zobaczymy złowrogiego Misia Tulisia?

"Toy Story 4" - kiedy premiera?

Na razie twórcy są bardzo powściągliwi w ujawnianiu kolejnych informacji na temat fabuły "Toy Story 4". Tom Hanks, który w oryginale wcielił się w postać Chudego, w jednym z wywiadów wyznał, że finał filmu był niezwykle wzruszający. Produkcja trafi do polskich kin 9 sierpnia 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Tom Hanks Pixar Toy Story