04.01.2019 12:36

Anna i Elsa powracają - "Kraina lodu 2" na nowych zdjęciach i z opisem fabuły

W Rosji pojawiły się kalendarze prezentujące materiały promocyjne z "Krainy lodu 2", nadchodzącej kontynuacji przygód Elsy i Anny. Co tym razem wydarzy się w życiu sióstr?

Frozen
foto: kadr z filmu "Kraina lodu"

"Kraina lodu" z 2013 roku to świetnie przyjęty i dobrze zarabiający film Disneya, którego najbardziej znanym momentem jest fragment z piosenką "Let It Go" śpiewaną przez główną bohaterkę filmu, Elsę. Produkcja doczekała się krótkometrażowych spin-offów, książek, bajek, gier i wszelkiej maści gadżetów, a Elsa i Anna z miejsca stały się jednymi z najpopularniejszych księżniczek Disneya. Nikogo zatem nie dziwi, że Imperium Myszki Miki postanowiło przygotować kontynuację przygód sióstr. 

Na początku stycznia 2019 roku po Instagramie zaczęły krążyć zdjęcia materiałów promocyjnych z "Krainy lodu 2". Jednym z nich jest rosyjska wersja kalendarza, który przedstawia główne bohaterki, a także zdradza bardzo ogólny zarys fabuły kontynuacji przeboju z 2013 roku. Tak Anna i Elsa będą się prezentowały w "Krainie lodu 2":

Kraina lodu 2 - opis fabuły

Z treści postu wynika, że główni bohaterowie tym razem będą starali się odkryć starożytną tajemnicę związaną z ich królestwem. Dowiadujemy się również, że powróci bałwanek Olaf oraz Kristoff, obiekt westchnień Anny z 1. części "Krainy lodu":

"

Historia ma opowiadać o tym, jak Elsa, Anna, Kristoff i Olaf wybierają się w dzikie ostępy po to, by odkryć prawdę dotyczącą starożytnej zagadki ich królestwa. "

W sieci pojawiło się również kolejne zdjęcie, na którym tym razem widzimy również bałwanka Olafa, a wprawne oko wyłapie również zielonego kosmitę pochodzącego z serii "Toy Story". Zobaczcie sami:

Kraina lodu 2 - kiedy premiera?

Kontynuacja przygód Anny i Elsy trafi do kin jeszcze w tym roku - "Kraina lodu 2" ma bowiem zadebiutować 27 listopada 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: News Kraina lodu Disney