Anna i Elsa powracają - "Kraina lodu 2" na nowych zdjęciach i z opisem fabuły

Kamil Kacperski
04.01.2019 12:36
Anna i Elsa powracają - "Kraina lodu 2" na nowych zdjęciach i z opisem fabuły Fot. kadr z filmu "Kraina lodu"

W Rosji pojawiły się kalendarze prezentujące materiały promocyjne z "Krainy lodu 2", nadchodzącej kontynuacji przygód Elsy i Anny. Co tym razem wydarzy się w życiu sióstr?

"Kraina lodu" z 2013 roku to świetnie przyjęty i dobrze zarabiający film Disneya, którego najbardziej znanym momentem jest fragment z piosenką "Let It Go" śpiewaną przez główną bohaterkę filmu, Elsę. Produkcja doczekała się krótkometrażowych spin-offów, książek, bajek, gier i wszelkiej maści gadżetów, a Elsa i Anna z miejsca stały się jednymi z najpopularniejszych księżniczek Disneya. Nikogo zatem nie dziwi, że Imperium Myszki Miki postanowiło przygotować kontynuację przygód sióstr. 

Na początku stycznia 2019 roku po Instagramie zaczęły krążyć zdjęcia materiałów promocyjnych z "Krainy lodu 2". Jednym z nich jest rosyjska wersja kalendarza, który przedstawia główne bohaterki, a także zdradza bardzo ogólny zarys fabuły kontynuacji przeboju z 2013 roku. Tak Anna i Elsa będą się prezentowały w "Krainie lodu 2":

Kraina lodu 2 - opis fabuły

Z treści postu wynika, że główni bohaterowie tym razem będą starali się odkryć starożytną tajemnicę związaną z ich królestwem. Dowiadujemy się również, że powróci bałwanek Olaf oraz Kristoff, obiekt westchnień Anny z 1. części "Krainy lodu":

Historia ma opowiadać o tym, jak Elsa, Anna, Kristoff i Olaf wybierają się w dzikie ostępy po to, by odkryć prawdę dotyczącą starożytnej zagadki ich królestwa.

W sieci pojawiło się również kolejne zdjęcie, na którym tym razem widzimy również bałwanka Olafa, a wprawne oko wyłapie również zielonego kosmitę pochodzącego z serii "Toy Story". Zobaczcie sami:

Kraina lodu 2 - kiedy premiera?

Kontynuacja przygód Anny i Elsy trafi do kin jeszcze w tym roku - "Kraina lodu 2" ma bowiem zadebiutować 27 listopada 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.