Wydarzenia prowadzące do "Avengers: Endgame" podsumowane w jednym zwiastunie. Zobacz zapowiedź finału "Infinity Saga"

Sergiusz Kurczuk
23.04.2019 12:09
Wydarzenia prowadzące do "Avengers: Endgame" podsumowane w jednym zwiastunie. Zobacz zapowiedź finału "Infinity Saga" Fot. materiały pomocyjne

W sieci pojawił się 6-minutowy materiał wideo, który podsumowuje wszystkie produkcje Trzeciej Fazy, prowadzące do zakończenia "Infinity Saga" - od "Civil War" do "Endgame".

Na 4. część "Avengers" czekają miliony fanów na całym świecie. Aby zabić wolno upływające dni do upragnionej premiery najnowszej produkcji Marvel Studios, tysiące miłośników superbohaterów odświeża sobie ich przygody, oglądając poprzednie 21. filmów.

Przeczytaj także

Jeśli nie macie jednak ochoty i przede wszystkim czasu na oglądanie wszystkich produkcji rozgrywających się w MCU, zawsze możecie sięgnąć po dzieło Clarka Zhu, który postanowił tak zmontować filmy Trzeciej Fazy, by stanowiły wstęp do "Avengers: Endgame".

"Avengers: Endgame" - podsumowanie wszystkich filmów Trzeciej Fazy w 6 minut

Każdy wierny widz produkcji Marvel Studios wie, że filmy zostały podzielone na tak zwane Fazy. Obecnie twórcy są w końcu Trzeciej Fazy, która rozpoczęła się od filmu "Civil War". W jej skład wchodzą "Doctor Strange", "Strażnicy Galaktyki 2", "Spider-Man: Homecoming", "Thor: Ragnarok", "Black Panther", "Avengers: Infinity War", "Ant-Man i Wasp", "Kapitan Marvel" i "Avengers: Endgame". Zakończeniem Trzeciej Fazy ma być film "Spider-Man: Far From Home", który zadebiutuje latem 2019 roku.

Clark Zhu jest montażystą-freelancerem i postanowił ułatwić widzom nawigację po zagmatwanym świecie MCU. W tym celu wziął na warsztat wszystkie wymienione wyżej produkcje i powołał do życia 6-minutowy film, podsumowujący dotychczasowe wydarzenia i wprowadzający widzów do historii opowiedzianej w "Endgame".

"Avengers: Endgame"- kiedy premiera?

Dzięki podsumowaniu Zhu nie musicie już ślęczeć przed ekranami telewizorów i po raz kolejny robić sobie maraton filmów Marvela. Montażysta w prosty i zwięzły sposób zarysował całą historią, która jak się okazuje, nosi nazwę "Infinity Saga". Jak zakończy się ponowna potyczka z Thanosem? Przekonamy się już 25 kwietnia 2019 roku, kiedy "Avengers: Endgame" trafi do polskich kin.

>>Zobacz też: Kiedy zacząć oglądać filmy Marvela, żeby odświeżyć sobie losy superbohaterów przed premierą "Avengers: Endgame"?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.