29.11.2018 21:10

Wygraj pakiet "Młodzi Tytani: Akcja! Film" i "Młodzi Tytani: Akcja! Szkolne szaleństwo" na DVD [KONKURS]

Mamy dla Was kolejny konkurs filmowy! Tym razem do wygrania jest 6 pakietów DVD w składzie "Młodzi Tytani: Akcja! Film" i "Młodzi Tytani: Akcja! Szkolne szaleństwo", które miały swoją premierę 28 listopada 2018.

Młodzi Tytani Akcja konkurs
foto: Antyradio.pl

Z okazji nadchodzących Mikołajek przygotowaliśmy dla najmłodszych (a także tych nieco starszych) kinomanów worek pełen prezentów! Co w nim znajdziecie? Domowe wydanie przezabawnej animacji o młodych superbohaterach pt. "Młodzi Tytani: Akcja! Film" w pakiecie z serialem "Młodzi Tytani: Akcja! Szkolne szaleństwo". Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie, by zdobyć jeden z 6 filmowych pakietów DVD. Przygotowaliśmy także kilka nagród pocieszenia.

"Młodzi Tytani: Akcja!" - wygraj pakiet DVD

"Młodzi Tytani: Akcja! Film" to pełna humoru opowieść o grupie młodych superbohaterów, którzy pragną zostać gwiazdami jak ich starsi koledzy z DC. W tym celu wyruszają do Hollywood zaopatrzeni w szalone pomysły, by zwrócić na siebie uwagę reżyserki Jade Wilson. W realizacji planu przeszkadza im jednak złowieszczy Slade. Młodzi Tytani muszą więc zakasać rękawy i ocalić świat. 

Wydane po raz pierwszy na DVD 9 odcinków serialu "Młodzi Tytani: Akcja! Szkolne Szaleństwo" opowiada natomiast o codziennych perypetiach Robina, Gwiazdki, Raven, Cyborga i Bestii. Choć nie brak im superbohaterskich obowiązków, przyziemne sprawy są dla nich czasem równie dużymi wyzwaniami.

By wziąć udział w konkursie, należy dowcipnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe, wypełniając poprawnie poniższy formularz. Na odpowiedzi macie czas do 3 grudnia 2018 do godziny 15:00. Po jednym z 6 pakietów "Młodzi Tytani: Akcja! Film" i "Młodzi Tytani: Akcja! Szkolne Szaleństwo" na DVD otrzymają osoby, które udzielą najzabawniejszych odpowiedzi. Dla 3 osób, które rozbawią nas nieco mniej i nie załapią się na pakiet, przygotowaliśmy 3 nagrody pocieszenia.

Lista zwycięzców

Zwycięzcami konkursu są:

Mateusz B.

Łukasz P.

Kasia B.

Irek L.

Anna Ż.

Paulina P.

Nagrody pocieszenia otrzymują:

Bartek K.

Ewa K.

Maciej B.

Gratulujemy!

Natalia Hluzow