Wygraj soundtrack horroru "Suspiria" stworzony przez Thoma Yorka z Radiohead [KONKURS]

Sergiusz Kurczuk
29.10.2018 16:08
Wygraj soundtrack horroru "Suspiria" stworzony przez Thoma Yorka z Radiohead [KONKURS] Fot. kadr z filmu Suspiria

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na Antyradio.pl. Do wygrania jest soundtrack horroru "Suspiria" stworzony przez Thoma Yorke'a z Radiohead.

Już 2 listopada 2018 roku do kin wejdzie remake słynnego włoskiego horroru "Suspiria". Reżyserem filmu jest Luca Guadagnino, a w obsadzie znalazły się takie gwiazdy, jak Dakota Johnson, Tilda Swinton (w podwójnej roli), Chloë Moretz, Mia Goth, Jessica Harper czy Alek Wek. My już widzieliśmy nową "Suspirę" i z powodzeniem można zaliczyć tę produkcję, do jednego z najlepszych filmów grozy 2018 roku. Na uwagę zasługuje nie tylko nowatorskie podejście do remake'u, świetna gra aktorska i pomysły realizacyjne, ale również atmosfera, którą buduje wiele elementów. Jednym z nich jest ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Thoma Yorke'a z zespołu Radiohead.

Biorąc udział w naszym konkursie macie niepowtarzalną szansę na wygranie jednej z pięciu płyt z soundtrackiem do "Suspirii".

"Suspiria" - płyta ze ścieżką dźwiękową - wygraj konkurs

Aby wygrać jeden z egzemplarzy soundtracku do "Suspirii" wystarczy wypełnić zamieszony poniżej formularz i odpowiedzieć w nim na pytanie konkursowe. Na autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi czeka nagroda w postaci płyty CD z muzyką do filmu Guadagnino stworzoną przez Thoma Yorke'a

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 5 listopada 2018 roku do godziny 12:00.

Zwycięzcy konkursu:

  • Sławomir K.
  • Grzegorz. D.
  • Piotr P.
  • Marcin C.
  • Wojtek T.

Gratulujemy wygranym!

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.