Wygraj soundtrack horroru "Suspiria" stworzony przez Thoma Yorka z Radiohead [KONKURS]

Sergiusz Kurczuk
29.10.2018 16:08
Wygraj soundtrack horroru "Suspiria" stworzony przez Thoma Yorka z Radiohead [KONKURS] Fot. kadr z filmu Suspiria

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na Antyradio.pl. Do wygrania jest soundtrack horroru "Suspiria" stworzony przez Thoma Yorke'a z Radiohead.

Już 2 listopada 2018 roku do kin wejdzie remake słynnego włoskiego horroru "Suspiria". Reżyserem filmu jest Luca Guadagnino, a w obsadzie znalazły się takie gwiazdy, jak Dakota Johnson, Tilda Swinton (w podwójnej roli), Chloë Moretz, Mia Goth, Jessica Harper czy Alek Wek. My już widzieliśmy nową "Suspirę" i z powodzeniem można zaliczyć tę produkcję, do jednego z najlepszych filmów grozy 2018 roku. Na uwagę zasługuje nie tylko nowatorskie podejście do remake'u, świetna gra aktorska i pomysły realizacyjne, ale również atmosfera, którą buduje wiele elementów. Jednym z nich jest ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Thoma Yorke'a z zespołu Radiohead.

Biorąc udział w naszym konkursie macie niepowtarzalną szansę na wygranie jednej z pięciu płyt z soundtrackiem do "Suspirii".

"Suspiria" - płyta ze ścieżką dźwiękową - wygraj konkurs

Aby wygrać jeden z egzemplarzy soundtracku do "Suspirii" wystarczy wypełnić zamieszony poniżej formularz i odpowiedzieć w nim na pytanie konkursowe. Na autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi czeka nagroda w postaci płyty CD z muzyką do filmu Guadagnino stworzoną przez Thoma Yorke'a

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 5 listopada 2018 roku do godziny 12:00.

Zwycięzcy konkursu:

  • Sławomir K.
  • Grzegorz. D.
  • Piotr P.
  • Marcin C.
  • Wojtek T.

Gratulujemy wygranym!

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.