06.03.2017 11:57

Wyspa Czaszki z filmu o King Kongu znalazła się na Google Maps

Nie wiecie gdzie wybrać się na weekend? Już planujecie wakacje? A może by tak fikcyjna lokalizacja z filmu „Kong: Wyspa Czaszki”?

Wyspa Czaszki z filmu o King Kongu znalazła się na Google Maps
foto: materiały prasowe

Obraz w reżyserii Jordana Vogt-Robertsa już 10 marca 2017 roku trafi na ekrany. W związku z tym pojawiła się interesująca akcja promocyjna. W mapach Google'a zlokalizowano tytułową Wyspę Czaszki. Umieszczono ją na Oceanie Spokojnym, a użytkownicy mogą dodawać swoje opinie o tym fikcyjnym miejscu, a także prezentować zdjęcia tam wykonane.

Zobaczcie, gdzie według Google Maps znajduje się Wyspa Czaszki:

wyspa

Internauci ochoczo robią sobie żarty i dzielą się swoimi opiniami z wizyty w tym miejscu. Odnotowano już blisko 7 tysięcy recenzji, a sama miejscówka ma średnią ocenę 3,6/5. Co użytkownicy sieci sądzą o Wyspie Czaszki?

"

Wyspa sama w sobie jest niesamowita i w każdym innym miejscu byłaby niczym raj na ziemi. Jednak odczucia szybko się zmieniają przy pierwszym spotkaniu z Kongiem. Ma on przynajmniej 100 stóp wysokości. Jeżeli da się mu szansę, to szybko okazuje się, że ma on miękkie serce i jest przyjacielski. Masz ochotę na owoce z najwyższych gałęzi drzew? On ci je poda Chcesz się dostać na najwyższe szczyty wyspy? Znajdziesz się tam w kilka minut. Uwielbia też zabawę w chowanego z racji, że jesteśmy tacy mali i trudni do odnalezienia. Jest mega inteligentny. Zbudowaliśmy wielką planszę do gry w szachy i szybko nauczył nas zasad. Uważajcie jednak, potrafi czasami oszukiwać! Doświadczenie warte przeżycia. Z pewnością tam wrócimy. "

1
"

Najlepsze miejsce na ziemi. Te resorty all inclusive są niczym przy tej niesamowitej wyspie. Zatrzymałem się w środku drzewa i zaprzyjaźniłem z grupą małp. Codziennością było oferowanie sobie bananów. "

2
"

Spędziłem wspaniały czas. Miejscowi byli w porządku, choć byli trochę dziwni. Cały czas gadali o kimś imieniem Kong. To pewnie ich przywódca. Bogate dzikie życie, szalone małpy i mnóstwo okazji do ćwiczeń fizycznych. Warto sprawdzić. "

3

W obsadzie nadchodzącego dzieła znaleźli się Tom Hiddleston i Brie Larson, a także Samuel L. Jackson, John C. Reilly, John Goodman, Jing Tian, Corey Hawkins, Jason Mitchell, John Ortiz, Shea Whigham oraz Toby Kebbell. Akcja dzieła rozgrywa się w latach 70. XX wieku w trakcie wojny w Wietnamie na wyspie, na którą wyrusza grupa odkrywców. Zapuszczają się oni w głąb niezbadanego terenu położonego na Pacyfiku, gdzie napotykają się na jego obrońcę, Konga.

Gdzie byście wybrali się na wakacje?

Robert Skowronski